Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 tym razem wygrywa z Xboksem 360 pod względem sprzedaży

22 postów w tym temacie

Obrazek the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak to Sony nie ma xsię czym cieszyć.
PS2 sprzedało się więcej niż chlebaków. :D.
Podsumuję to tak:

Unreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 08:53, Jam jest Jotem napisał:

Obrazek the best!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tak to Sony nie ma xsię czym cieszyć.
PS2 sprzedało się więcej niż chlebaków. :D.
Podsumuję to tak:

Unreal

Jak to nie ma się czym cieszyć. Jeśli w danym okresie sprzedało się więcej PS2 od PS3 a PS3 sprzedało się lepiej niż XBOX 360 to wychodzi na to że PS2 sprzedało sie lepiej od XBOXa 360 a to raczej jest powód do radości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Xboxa, pocinałem u kumpla na PS3, i wiecie co wychodzi i tak na to że mój PC rulez, wciąga obie konsole pod każdym względem, zwłaszcza graficznym, a wcale najbardziej wypasionego sprzętu nie mam. Konsola jest dobra żeby pociąc w exclusivy, np teraz gram w Fable 2 bo zanim to na piecu wydadzą (jeśli wogóle)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, widzę, że tobie też odbija od zbliżającej się premiery GoW 2 :) (dla niewiedzących - komentarz o Wii :P).

Pół roku temu zastanawiałem się poważnie nad kupnem PS3, w końcu wziąłem jednak Xboksa. I jak by to wyglądało dzisiaj? Tak samo - bo nie dość, że na konsolę M$ wychodzi więcej gier, które mnie interesuje, niż na PS3, a do tego mikromientcy obcinają cenę o 200zł i dorzucają za darmo 40gb miejsca na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei zastanawiałem się nad zakupem konsoli jakieś 4 miesiące temu i kupiłem PS3 i teraz zrobiłbym tak samo :)
czemu? PS3 ma blu-ray, za granie po sieci nie trzeba płacić, a większość gier które wychodzą na Xbox''a wychodzą również na PC a tak się składa że mam dobrego PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arczir2d2 i nie zapominaj że najbliższy czas jest pełniutki exclusivów na PS 3 ! Resistance 2, Motorstorm 2, Killzone 2, Little Big Planet, a na wiosnę God Of War 3 ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Lutego się zastawiałem nad kupnem Xbox''a 360 i... kupiłem PS3, bo mam neta za free, ładnego (komfortowego) pada i w sumie tyle :P , nawet nie wiedziałem , że jest coś takiego jak BR ;d, więc miałem miłą niespodziankę. Dzisiaj... zrobił bym to samo, bo cena nie spada, czyli sprzęt wysokiej jakości i dostał bym DS3 :P, choć 6axis nie jest zły... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja powróciła do normy.

Kiedy Xbox 360 zaczął sprzedawać się lepiej, aniżeli Playstation 3 w kraju kwitnącej wiśni, sporo osób było zaskoczonych tych faktem. Taka sytuacja nie miała wcześniej miejsca, a jeśli jestem w błędzie - to miała, ale bardzo sporadycznie. Jak wiemy w kraju kwitnącej wiśni Xbox 360 nigdy nie świecił tryumfów, ale ostatnio wydane RPGi na konsolę Microsoftu poprawiły ją sprzedaż. Playstation 2 jak widać nadal cieszy się niesłabnącą popularnością i chyba tak jeszcze pozostanie przez pewien czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 14:27, Khasim napisał:

Zaitsev, widzę, że tobie też odbija od zbliżającej się premiery GoW 2 :) (dla niewiedzących
- komentarz o Wii :P).

No, przynajmniej jeden :) Na razie próbuję się przekonać do Far Cry 2, a prawdziwe odliczanie to faktycznie - do 7 listopada. Ale z powodu Guitar Hero World Tour (perka ^_^")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie rankingi to jeden wielki bull S@&! piszecie ze "chlebak" sie lepiej sprzedaje a w PSX Extrime wyglada to na odwrot gdzie Xbox wygrywa z Ps3. Te wszystkie informacje sa gowno warte pewnie ktos sypnol siankiem zeby wyszlo ze ps3 wypada lepiej gdzie naprawde jest marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:10, Tharis napisał:

te wszystkie rankingi to jeden wielki bull S@&! piszecie ze "chlebak" sie lepiej sprzedaje
a w PSX Extrime wyglada to na odwrot gdzie Xbox wygrywa z Ps3. Te wszystkie informacje
sa gowno warte pewnie ktos sypnol siankiem zeby wyszlo ze ps3 wypada lepiej gdzie naprawde
jest marnie


Otarłeś już łezki? No to teraz rączki na kołderkę i spać. Skąd się biorą takie idiotyczne komentarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować