Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saints Row 2 na PC dopiero w styczniu

15 postów w tym temacie

Szkoda czekałem na tą produkcje z nadzieją że przebije GTA IV a tu taka niespodzianka że wyjdzie dopiero w Styczniu :( a poza tym Gram jak zwykle spóźniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędzik:
"Również polski wydawca, CD Projekt, oupblikował komunikat prasowy nie odbiegający od powyższego scenariusza."

Ja jednak byłbym skłonny zakupić grę dopiero po wypróbowaniu nieistniejącego demka. Na filmikach widziałem jak samochod dziwnie się zachowuje podczas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą DArkon, bo Volition i THQ chciało wypuścić Saints Row właśnie przed GTA IV PC żeby choć trochę zawalczyć o graczy.
Na ich nieszczęście, bo uważam że tym poślizgiem niestety Volition dobija sobie przysłowiowego "gwoździa do trumny". To Saints które ukaże się 5 stycznia nie będzie już miało takiej mocy przebicia jaką by miało przed premierą GTA IV PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 10:38, Shinouts napisał:

Szkoda czekałem na tą produkcje z nadzieją że przebije GTA IV a tu taka niespodzianka
że wyjdzie dopiero w Styczniu :( a poza tym Gram jak zwykle spóźniony :)


Gra nie jest rewelacyjna, tylko trzyma się klimatu - zwykły przeciętniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Saint Row wnosi powiew świezości, nie rozumiem co wy widzicie w GTAIV? Chyba tylko nazwę. Fabuła w GTA nie zachwyca, zadania podobne, brak terenów pozamiejskich, grafika średnia, wszystko przez zakichanego xboxa bo musieli to upchac na DVD, jeździ się fatalnie ( to większosc z duzych wad jakie wykryłem w GTA IV). Nie wiem jak wy ale ja oceniam każdą grę po równo. Dla mnie GTA skończyło sie na Vice City.

Co do premiery niech ją przesuną i wydadzą przynajmniej porządną gre, a nie kaszlaka który co tydzień ma nowe patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 16:56, Paweł Age napisał:

Jak dla mnie Saint Row wnosi powiew świezości, nie rozumiem co wy widzicie w GTAIV?

Na początku w ogóle nie widziałem sensu w SR, myślałem, że to jakaś marna podróba GTA, ale szczególnie gameplaye i tak jak to napisałeś świeże pomysły przekonały mnie. Jest jakby nie patrzeć, jeszcze większa swoboda, nawet dekorowanie chaty;]

Dnia 30.10.2008 o 16:56, Paweł Age napisał:

Chyba tylko nazwę. Fabuła w GTA nie zachwyca, zadania podobne, brak terenów pozamiejskich,
grafika średnia, wszystko przez zakichanego xboxa bo musieli to upchac na DVD, jeździ
się fatalnie ( to większosc z duzych wad jakie wykryłem w GTA IV). Nie wiem jak wy ale
ja oceniam każdą grę po równo. Dla mnie GTA skończyło sie na Vice City.

Wymówka z grafiką jest bezsensowna, bo SR2 też wychodzi na X, więc nie może to być wina X, a u mnie na PS na HD nawet źle nie wygląda. Na pewno lepiej jak poprzedniczki. xD

Fabuła właśnie wcale nie jest taka zła. Ba, powiedział bym, że w dzisiejszych czasach jest ona nawet super, szczególnie relacje bohatera z innymi i oczywiście końcówka. Zobaczymy co SR będzie miało do zaoferowania.

Zadania może nie zachwycają, ale do tego to już chyba wszyscy przywykli.
Jednak nie w całości. Jest jeden wyjątek, który w żadnej z części nie było tak fajnie wyreżyserowanej misji, czyli napad na bank. Gdyby było więcej takich misji... Eh...

Ogólnie GTA4 nie jest takie złe. Choć prawdą jest, że od powstania serii w 3D wiele nie ulepszyli, a jazda samochodem w każdej części jest dla mnie równie trudna/beznadziejna.

Dnia 30.10.2008 o 16:56, Paweł Age napisał:

Co do premiery niech ją przesuną i wydadzą przynajmniej porządną gre, a nie kaszlaka
który co tydzień ma nowe patche.

Może... Ale nie koniecznie. Ja tam na SR aż tak nie czekam, ale jakbym z wytchnieniem od dnia kiedy ogłosili prace czekał na dzień premiery, a tu wyskoczyli czymś takim to bym się zdenerwował. Moim zdaniem nie powinno się ogłaszać dat premiery dopóki gra już nie zostanie zrobiona i przetestowana. :D W tedy przynajmniej nie było by problemów z przesuwaniem tych dat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować