Zaloguj się, aby obserwować  
esteban09

Age of Mythology + The Titans Expansion

50 postów w tym temacie

W tym temacie chciałbym usłyszeć wasze opinie o grze Age of Mythology i jej dodatku pod nazwą Titans. Jaka jest wasza ulubiona cywilizacja, bogowie, jakie macie taktyki w grze sieciowej?? Jeśli chcecie podajcie również swój rating w grze na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:36, esteban09 napisał:

W tym temacie chciałbym usłyszeć wasze opinie o grze Age of Mythology i jej dodatku pod nazwą
Titans. Jaka jest wasza ulubiona cywilizacja, bogowie, jakie macie taktyki w grze sieciowej??
Jeśli chcecie podajcie również swój rating w grze na serwerze.


całkiem fajna gra (nie mam dodatku). najbardziej lubie grać grekami pod patronatem zeusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:36, esteban09 napisał:

W tym temacie chciałbym usłyszeć wasze opinie o grze Age of Mythology i jej dodatku pod nazwą
Titans. Jaka jest wasza ulubiona cywilizacja, bogowie, jakie macie taktyki w grze sieciowej??
Jeśli chcecie podajcie również swój rating w grze na serwerze.

Niezła gra, ale denerwóje mnie w niej to że tak daleko jest kamera, można przybliżyć ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest okropna, dla tych co mają długie miesiące za sobą z Age of Empires to kompletna klapa, taki test silnika 3D przed AoE3, które dziedziczy niestety więcej złych cech niż dobrych z AoM.

Ja jestem zawiedzony, po prostu nieudana, brat przechodził całą kampanię, mi serca nie starczyło jak miałem siedzieć przed tym nieudanym tytułem tylko po to, aby Ensembles Studio straciło markę, którą wyrobiło sobie u mnie Agem 2-ką. Widzę, że to samo jest z AoE3.

Już lepsze są Earth 2150 czy 2160, Warhammer 40000, pod względem grywalności i intuicyjności gry, a to wpływa na dynamikę i przyjemność z gry. Grafika to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 20:24, PioMrex napisał:

Gra jest okropna, dla tych co mają długie miesiące za sobą z Age of Empires to kompletna klapa,
taki test silnika 3D przed AoE3, które dziedziczy niestety więcej złych cech niż dobrych z
AoM.


Bez przesady, gra nie jest wybitna ale nikt nie ma o to pretensji, chociaż zgodzę się że grafika mogłaby być bardziej dopracowana.
Nie jest ona oparta na faktach historycznych jak Age II czy III, ale gra się w nią całkiem przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:13, esteban09 napisał:

> Gra jest okropna, dla tych co mają długie miesiące za sobą z Age of Empires to kompletna
klapa,
> taki test silnika 3D przed AoE3, które dziedziczy niestety więcej złych cech niż dobrych
z
> AoM.

Bez przesady, gra nie jest wybitna ale nikt nie ma o to pretensji, chociaż zgodzę się że grafika
mogłaby być bardziej dopracowana.
Nie jest ona oparta na faktach historycznych jak Age II czy III, ale gra się w nią całkiem
przyjemnie.


Tu nie chodzi o grafikę, bo nawet w dosówki pograć sobie nawet ostatnio lubiłem (Linux+DOSEmu), ani o fakty historyczne, silnik jest skopany i grywalność znikoma, w porównaniu z AoE2, najgorsze, że wiele z wad AoM przeszło na AoE3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:22, lajt napisał:

Age of Empires 1 jest super :D gra ktoś przez neta? może bierzemy drużyne i chepiemy?
;D:D:D:D

Tu się akurat nie zgodzę, AoE1 daje jeszcze za mało możliwości. AoE2 jest właściwie bliskie ideałowi, chociaż uważam, że jeszcze bliżej jest Rise of Nations. Nie grałem w Warhammer 40.000 więc nie jestem w stanie ocenić jak ta gra sie ma do AoE2, pod względem grywalności.
AoM ma wiele denerwujących cech. Jeżeli gra w wyniku jakiegoś działania gracza daje niezamierzony przez niego rezultat to gra jest nieintuicyjna i niegrywalna, tak w wielu wypadkach jest z AoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 17:17, PioMrex napisał:

Tu się akurat nie zgodzę, AoE1 daje jeszcze za mało możliwości. AoE2 jest właściwie bliskie
ideałowi

Eee, co z tego że mało możliwości? ważne że fajnie i przyjemnie się grało :P W Age 2 grafika była jakaś nie taka (przynajmniej dla mnie) i wogule te wszystkie jednostki były jakieś ... wole aoe 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 18:35, lajt napisał:

> Tu się akurat nie zgodzę, AoE1 daje jeszcze za mało możliwości. AoE2 jest właściwie bliskie
> ideałowi
Eee, co z tego, że mało możliwości? ważne że fajnie i przyjemnie się grało :P W Age 2 grafika
była jakaś nie taka (przynajmniej dla mnie) i wogóle te wszystkie jednostki były jakieś ...
wole aoe 1

Proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:22, lajt napisał:

Age of Empires 1 jest super :D gra ktoś przez neta? może bierzemy drużyne i chepiemy?


Wiesz co? Dobry pomysł! Age 1 była grą która mnie zauroczyła od pierwszego wejrzenia, dwójka to już nie było to... Teraz trudno znaleźć kogoś kto jeszcze gra w jedynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 18:41, esteban09 napisał:

> Age of Empires 1 jest super :D gra ktoś przez neta? może bierzemy drużyne i chepiemy?
Wiesz co? Dobry pomysł! Age 1 była grą która mnie zauroczyła od pierwszego wejrzenia, dwójka
to już nie było to... Teraz trudno znaleźć kogoś kto jeszcze gra w jedynke...

Też mam i grałem. Mimo wszystko w jedynce jednak możliwości były znacznie ograniczone w stosunku do AoE2. Jednak najwięcej fanów ma AoE2+. Przynajmniej jeżeli chodzi o osoby, które grały w całą serię AoE i AoM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:03, gmx napisał:

naprawde niezla, dodatek nie jest moze jakas rewelacja, ale tez polecam


da się klawiszem "+" obok klawiatury numerycznej, oddalamy klawiszem "-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 18:41, esteban09 napisał:


Wiesz co? Dobry pomysł! Age 1 była grą która mnie zauroczyła od pierwszego wejrzenia, dwójka
to już nie było to... Teraz trudno znaleźć kogoś kto jeszcze gra w jedynke...

Ej to kiedy miałbyś czas? jak coś to wal na gg 5737300, pisz też jak bede niedostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:40, filip4b napisał:

Mam 2 sprawy.
Po pierwsze:
Kto wydał AOM???

Po drugie :

Czy to prawda,że można grać Atlantydami???



1.AOM wyprodukowało Ensemble Studios, a jego wydawcą jest Microsoft

2.Tak,prawda Atlantydami możesz grać (jest też cała oddzielna kampania) w dodatku "Tytani" (ang. The Titans Expansion"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja tez mam pare pytan dlaczego u tych atlantydian czy jakos tam boskie moce sie regeneruja z uplywem czasy a u innych ras nie? A moze mam jakiegos buga?

Jak Atlantydianie i Egipcjanie zdobywala ten taki "surowiec" z ikonka blyskawicy co jest potrzybny do przywolywania mitycznych istot?

Ra, Issis czy Set <----- nie moge sie zdecydowac,ktory waszym zdaniem jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem gdzie jeszcze mozna dostać tę grę z dodatkiem ,i znalazłem na "gry-online.pl"

ale za jaką cenę ,no ludu Gra za 169 zł a dodatek za 129 czy to jest normalne...ja się pytam przecierz to ma ze 3 lata!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować