Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny dodatek do NWN 2 w złocie

48 postów w tym temacie

NWN to wspaniała seria. Niestety, mam NWN2 i NWN2:MoB w polskich wersach językowych, naszego uKoChAnEgO dystrybutora. Sheesh, jaka kupa. Gra jednak jest na tyle dobra, że NWN2:SoZ na święta sobie zakupię (no, chyba że jakoś sprawię sobie oryginała anglojęzycznego Sacred2 :P).

Choć gra ma fatalny (prymitywny, archaiczny, popie***** !!!) rozwój postaci, jest pięknie i wspaniale wykonana. To "pięknie i wspaniale" przebija nawet fakt, że lektorzy będą kulać po polskiemu, a opcje dialogowe nie będą oddawały charakteru wypowiedzi (stąd dialog często idzie w złym kierunku).

Ciekawe, czy dodadzą obiecany 40 poziom. Ciekawe, czy będzie się zaczynało od 0, czy też będzie się importowało 30-lev postać z "Maski". Chciałbym zobaczyć mojego paladyna z jeszcze potężniejszą bronią, w jeszcze potężniejszej zbroi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:11, SoundWave napisał:

Byloby milo, gdyby CDP nauczyl sie wydawac gry w oryginalnych wersjach jezykowych.

Byłoby bardziej miło, gdyby CDP raczył odpowiadać i udzielać jakiejkolwiek informacji na temat ''postępu prac'' nad jakimkolwiek patchem. Bo roczne opóźnienie, to taka trochę już norma w kwestii NWNa :]

Dnia 02.11.2008 o 11:11, SoundWave napisał:

Az zal cztery litery sciska jak sie slucha co zrobili z glosem Kaelyn.

Szczerze mówiąc - nie miałem możliwości gry w wersję anglojęzyczna, pomimo tego, że podstawkę NWN2 posiadam dołączoną do karty graficznej. Nie po to inwestowałem w edycję kolekcjonerską, żeby z niej rezygnować :/

Dnia 02.11.2008 o 11:11, SoundWave napisał:

Legit gracz ma zawsze pod gorke ;]

True, true...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 14:52, PolishWerewolf napisał:

Szczerze mówiąc - nie miałem możliwości gry w wersję anglojęzyczna, pomimo tego, że podstawkę
NWN2 posiadam dołączoną do karty graficznej. Nie po to inwestowałem w edycję kolekcjonerską,
żeby z niej rezygnować :/


Sluchaj tego- http://uk.youtube.com/watch?v=8QcK2NDjgN8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy NWN, to trochę z innej beczki (sory, ale muszę) - CD PROJECT ! CZEMU NIE WYDACIE RESZTY PREMIUM MODULES??!! (tzn. Wyvern Crown of Cormyr, Infinite Dungeons, Pirates of the Sword Coast) Boicie się, że nie będzie sie sprzedawać? BioWare Wam nie pozwala? Proszę, odezwijcie się w tej sprawie. Chyba nie tylko ja mam takie marzenia ;p. A jesli jest jakiś oczywisty powód, którego nie znam, to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem na www.gry-online.pl na encyklopedii gier nową datę wydania NWN2:SoZ w Polsce: marzec 2009. CDP!! Czy to jakis żart??!!!! Naprawdę przyjdzie nam poczekać aż do MARCA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować