Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza pre-order nowej Platynowej Kolekcji

30 postów w tym temacie

dobry zestaw.
jak dla mnie obowiązkowa jest penumbra, pomijam już fakt ze trzecia część to nieporozumienie, ale dla dwóch pierwszych kupię obowiązkowo.
nad TDU pomyślę ... mam premierówkę soł ... tylko dla carpack''a wywalić 50 zeta.. mhm........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:10, LIZZU napisał:

nad TDU pomyślę ... mam premierówkę soł ... tylko dla carpack''a wywalić 50 zeta.. mhm........

CarPack będzie w TopSeller, więc bardziej się chyba będzie opłacać kupno samego update''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno skusić się na TDU ale w wersji z Topsellera. Skoro jednak pojawia się możliwość kupienia go razem z CarPackiem to nie pozostaje nic innego jak znaleźć fundusze na wersję z Platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 18:22, Piotrbov napisał:

No bardzo fajnie tylko takie pytanie. Czy w tej Saga Settlers I-V jest jedynka i dwójka?
Bo według tej nazwy powinna być, a karcie tego zestawu w sklepie, nie ma napisane, że
jest 1 i 2.

Ponawiam pytanie kolegi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 22:31, Krejt napisał:

CarPack będzie w TopSeller, więc bardziej się chyba będzie opłacać kupno samego update''u.


nie wiedziałem, thnx, i mam nadzieje ze sie nie mylisz :]
jakaś data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę zawiadłem się na tym zrzucie , ponieważ nie pojawił się w nim World in Conflict , ale i tak jest w miarę dobrze , bo bardzo interesuje mnie Penumbra Antalogia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować