Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nocna premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King - nowe informacje

44 postów w tym temacie

Jak powyżej. Po jaką cholerę robiłem pre order już w lipcu, skoro moje pudełko gry leży dalej gdzieś w sortowni, a ludzie którzy zdecydowali się zakupić grę dzisiaj rano mogą iść do pierwszego lepszego Empiku i nabyć grę bez problemu.

W d#@* mam taki pre-order!!!! Gra powinna być u mnie wczoraj, żebym mógł rozpocząć grę PRZED innymi lub równo z innymi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po żenującej obsłudze tzw. nocnej sprzedaży Wrath of The Lich King w czwartek rano kupiłem dodatek w normalnych warunkach w empiku. To, co CDP zaproponował w ramach tej nocnej imprezy stało organizacyjnie poniżej poziomu krytyki. Mogli łatwo ocenić ile osób się spodziewać, a impreza została zorganizowana jakby miało przyjść 30 osób a nie 10 razy tyle.
Życzę więcej rozsądku na przyszłość. Może nauczą się kiedyś od firm w zachodniej części Europy jak się organizuje tego typu imprezy - choć wątpię.
Na dodatek pracownicy firmy robiący z okien zdjęcia ludziom gniotącym się w tzw. kolejce najwyraźniej zrobili sobie z klientów atrakcję a''la małpy w zoo. Świetnie się czułem wraz ze znajomymi. Dobrze, że chociaż oni mieli jakąś rozrywkę :/.
Podsumowując - AMATORSZCZYZNA!. Chłop sprzedający z przyczepy worki z ziemniakami na giełdzie ma lepiej zorganizowaną sprzedaż niż ta niby "profesjonalna" firma. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że CDP się w ogóle nie popisał i zamiast fajnej imprezy wyszedł klimat wielskiej dyskoteki. Co się dzieje, że CDP tak obniża loty? Problemy z tymi preoderami, dochodzą znacznie później niż zamawiane w innych sklepach, teraz ta impreza? Chyba powoli szefostwo przestaje panować nad tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować