Zaloguj się, aby obserwować  
marlowe27

jak jest zabezpieczony Wiedzmin

7 postów w tym temacie

zakupilem na gram.pl wiedzmina i gram sobie gram i nigdzie nie bylo mozliwosci jak dotad wpisania kodu potwierdzajacego legalnosc gry, moje pytanie to jak jest tutaj z zabezpieczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 20:28, marlowe27 napisał:

zakupilem na gram.pl wiedzmina i gram sobie gram i nigdzie nie bylo mozliwosci jak dotad
wpisania kodu potwierdzajacego legalnosc gry, moje pytanie to jak jest tutaj z zabezpieczeniem?


chcesz go zabezpieczyc przed soba samym czy przed dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 22:24, marlowe27 napisał:

nie, pytam z ciekawosci, od niedawna gram i zawsze musialem wpisywac klucz licencyjny
a we wiedzminie nie


W Wiedźminie poi instalacji masz rejestracje gry na stronie producenta bo klucza rejestracyjnego nie ma ta gra. A co do innych zabezpieczeń to nie mam pojęcia jakie twórcy zastosowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 20:28, marlowe27 napisał:

zakupilem na gram.pl wiedzmina i gram sobie gram i nigdzie nie bylo mozliwosci jak dotad
wpisania kodu potwierdzajacego legalnosc gry, moje pytanie to jak jest tutaj z zabezpieczeniem?

Wiedźmin ma sprytne zabezpieczenia - mało "widoczne" a skuteczne (nie napiszę jakie, bo samym napisaniem ostro bym się naraził).
Kolejne pytania proszę kierować w tym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&u=26225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że gry posiadające jedynie tryb dla pojedyńczego gracza, rzadko kiedy wymagają podania klucza. Dla przykładu Gothic 3 i Oblivion też go nie wymagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować