Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa próbka muzyki z Mirror`s Edge`a

33 postów w tym temacie

"Still Alive"? Dla fanów Portala tytuł znajomy... Mi też do gustu przypadła ta melodia (nawet bardzo... dobra kłamałem... jest zaje<piiiii>sta. Dołącza do mojej Ałdjoteki soundtracków z gier... ale jezeli mam wybierać gry z najlepszym OST to bym wybrał BioShocka, GRIDa lub Riddicka. Portal, TF2 i ogólnie produkcja Valve też miały niezłe kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę - standardowo - oryginał jest najlepszy, a kto go chciał mieć, już dawno pewnie to zrobił. "Still Alive" ma w sobie tą duszę i klimat gry. Bardzo dobry utwór, jeden z lepszych motywów przewodnich w grach, jaki słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie się słucha, Still Alive na pewno pasuje do klimatu Mirror''s Edge, dobrze dobrana muzyka zdecydowanie pomoże w dobrym graniu :). Teraz tylko czekać, czekać, czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ,że tutaj tylko tytuł jest podobny. Są to zupełnie inne piosenki.

A co do ME to po demie na PS3 odechciało mi się grać. Ciągle tylko się biega. Może jak stanieje to kupie.
Wole Prince of Persia.
Premiera już w Grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku soundtrack Mirror''s Edge zbytnio mi się nie podobał... Jednak ostatnio, kiedy o grze jest coraz głośniej, muzyka z ME zaczyna mi nawet wpadać w ucho. Co najważniejsze dodaje grze klimatu, co widać już na zwiastunach.
Już ściągam paczkę i zobaczę, co tam słychać na krawędzi lustra... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie, że niektórzy z Was to tylko tytuły newsów czytają, albo najwyżej dwa zdania z właściwej treści...
utwór jest rewelacyjny i przechodziłem demko tylko po to, żeby go posłuchać w końcowym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, katastrofa, zupełnie do mnie nie trafia... Cos mam wrazenie ze jezeli kiedykolwiek bede mial okazje zagrac w ten tytul, to w opcjach muzyka bedzie w pozycji OFF ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowa muzyka to niezła reklama dla gry , ale patrząc na jakość wykonania tej próbki muzycznej to nawet się nie dziwie , że EA postanowiło dać to za darmo. Pewnie w przyszłym roku w PeCetowej tej gry będzie równie słabo , a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować