Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Humor - kawały

20 postów w tym temacie

Tutaj możecie załączać tak zwane kawały które znacie , które gdzieś poznaliście wiem że na internecie jest tego pełno ale niech i tutaj na forum panuje radosna i śmieszna atmosfera :D

Nie znam osobiście kawałów gdyż nie jestem dobry w opowiadaniu kawałów no i nie znam zbyt wiele
To jest krótki kawał o blondynce który usłyszałem od kuzyna :

-------------------------------------------------------------------------------- ---------

Jadą dwie blondynki na motorze i kłócą się która ma siedzieć przy oknie :P

-------------------------------------------------------------------------------- ---------

Krótki ale cóż zawsze jakiś kawał :P Teraz czekam na wasze kawały i dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani nauczycielka mówi do klasy:
- Drogie dzieci. Jak nazywa sie zwierzątko, które mieszka na liściu lili, jest zielone i kumka?
Dzieci siedzą ogłupiałe w ławkach i patrzą na nauczycielkę z otwartymi ustami.
Nagle do klasy wpada Jasio i mówi:
-Prosze Pani! Ża! Ża!
-Dobrze Jasiu.
-Żapierdolili mi grabki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miś i zajśc jadą pociągiem, lecz mają tylko jeden bilet. Nagle do wagonu wchodzi konduktor. Miś reaguje błyskawicznie i chowa królika do kieszeni. Konduktor prosi o okazanie biletu i patrzy zdziwiony na wypukłą pierś misia. Pyta się go tymi słowy: ,,Misiu, co masz w kieszeni???''''. Miś na to z całej siły klepie się w pierś, wyciąga płaskiego królika i odpowiada: ,,To tylko zdjęcie kolegi''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 15:11, Dex Wamp napisał:

A ja wole pisać tytaj.


Na to jeszcze jedno pytanie:

Co to jest: czarne na różowym jedzie po żółtym???

murzyn na świni jedzie po pustyni.

ale temat główny jest tam , a pisaniem w tym temacie spamujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 10:05, Dex Wamp napisał:

Wychodzi wrona z baru. Patrzy prawe skrzydło, lewe skrzydło-Kurde, jestem batman!!!!


Po to jest przez pięć minut aktywna edycja posta, żeby z niej korzystać. Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak się wmieszam, ale czy nie lepiej byłoby zamknąć ten temat, a posty w miarę możliwości przenieść do Kwasów? Bo było już kilka takich tematów i wszystkie zostały zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować