Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Nie mogę edytować tak więc znowu pisze...
dziwne niby zmieniłem e-mail ale gdy loguje sie na ten stary to dalej wchodzę na konto tak więc chyba liczy się tylko ten który podaliśmy przy zakładaniu konta..?
*a oczywiście logując się na ten nowo podany nie można wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 15:19, Albii napisał:

Ty zmieniasz e-mail kontaktowy, czy ID ? Bo przez ID się logujesz, nie przez e-mail.

Właśnie zmieniałem 2 e-maile ale być może to dalej nie to, tak wiec gdzie znajdę te Id

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff no to kamień z serca, myślałem że tak tylko u mnie i ban jakiś =P Trza pograć w coś bez Live łee :/
MS może w końcu dał se spokój z tą usługą dla PC-ciarzy i wyłączył serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak właściwie dają mi punkty, które zdobywam przy wykonywaniu achievment''ów w grach korzystających z Games for Windows LIVE? Chodzi mi o punkty, oznaczone literką "G".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GamerScore. Tak jak status na forum zwiększa długość pewnej części ciała o kilka centymetrów. Tak poważniej, to nic. Szpan, szacun, satysfakcje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:52, Albii napisał:

GamerScore. Tak jak status na forum zwiększa długość pewnej części ciała o kilka centymetrów.
Tak poważniej, to nic. Szpan, szacun, satysfakcje itd.

A szkoda. Miałem nadzieję, że będę mógł za niego zakupić np. DLC. Mówi się trudno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości kto wie, to byłby przecież dla MS świetny środek do zwiększenia sprzedaży gier a już ponoć jakiś program lojalnościowy testują... Wolę zbierać, może kiedyś się przyda, póki co 8700 z samych PC-owych gierek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, by GS miał być związany z tym programem. Ale pewnie wymyślą jakieś inne pkt. Jak na razie pracują nad nagrodami dla Avatarów na XBL. W paru gierkach już jest, ale jeszcze trzeba będzie poczekać, aż będzie to tak jak GS, w każdej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas próby zalogowania się na LIVE w Gears of War na konto z regionem ustawionym na UK wyskakuje mi komunikat o takiej treści: "Zalogowanie profilu do usługi LIVE było niemożliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługa identyfikatora Windows Live ID jest niedostępna.".

Dodatkowo, gdy staram się połączyć z GfW poza grą, pojawia się okienko informujące o błędzie połączenia.
Gra jest oryginalna, problemów z Internetem nie mam, etc. Czy ktoś miał lub ma podobny problem i czy istnieje jakiś sposób na jego rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wkrótce do "Prawdopodobnej listy gier, które bedą obs3ugiwaa Games for Windows - Live!" dopiszemy Halo3
ehh a to wszystko przez ten obrazek...

20100227173836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kolejny exclusive z Xbox 360 idzie na PC. Pewnie to będzie totalna klapa jak Halo 2 na PC. Lepiej by zrobili jakby Fable II na PC dali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię. Halo 3 na PC ? Nie... wcale się nie nadaje. Po za tym Microsoft będzie oddawał swojego najpotężniejszego Exa dla PC podczas bitwy z PS3 ? Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:46, Kraju napisał:

Pewnie jakiś fake. Halo 3 nigdy nie wyjdzie na inną platformę niż Xbox 360.


Niee fake jest informacja zamieszczona na profilu jednego z developerów który niby pomagał w tworzeniu kodu na pc i x360\

*Może jednak wyjdzie na pc przecież sam Micro$oft przyznał, że chce rozwijać swój rynek gier na pc, i wzmocnić usługę Games for Windows live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 17:51, Albii napisał:

Raczej wątpię. Halo 3 na PC ? Nie... wcale się nie nadaje.

KAŻDY FPS nadaje się na PC. Zresztą strasznie nie ma czego opłakiwać, bo nijak nie rozumiem fenomenu tego dziwactwa(spokojnie, grałem... proste jak diabli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować