Zaloguj się, aby obserwować  
M_i_c_h_a_l1

Czy macie konsole? Jeśli tak to napiszcie jaką macie!

33 postów w tym temacie

hmmm Konsole.. rrr.. Nie mam i mieć nie będę (w najbliższym czasie na pewno nie:P ) bo jej nie potrzebuję;) Komp mi wystarcza:) Ba i nawet go bardziej wole;) I tak komnsole kidyś upadną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pewnie, posiadam PS2 i jestem bardzo zadowolony. Również czekam na PS3.
Xboxa NIENAWIDZE chociaż sam nie jestem w stanie określić dlaczego...
Chyba nauczyłem sie od kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 21:51, Stwór napisał:

hmmm Konsole.. rrr.. Nie mam i mieć nie będę (w najbliższym czasie na pewno nie:P ) bo jej
nie potrzebuję;) Komp mi wystarcza:) Ba i nawet go bardziej wole;) I tak komnsole kidyś upadną:D

Zgadzam sie nigdy nie zrobisz na konsoli tego co mozesz zrobic na kompie komp bedzie zawsze.Ale posiadam konsole[kompa tez mam i zadzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to będzie psx i psp, a daaawno temu miałem pegazusa ^^ to była konsola :D dystrybutorzy mogli by brać przykład z cen jakie wtedy były :D (big joke) no a teraz przymierzam sie do kupienia ds''a, a kto wie może kiedyś PS3?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki stan rzeczy w fachowym języku nazywa się Fanboy''izmem:P W sumie to nie jest to nic dobrego. Ja mam w domu PS1,PS2 a teraz właśnie przymierzam się nie do PS3 tylko do x360. (zainteresowała mnie rozgrywka sieciowa- dziedzina którą SONY zawsze olewała, Netwoork Adaptera nie licze bo to dopiero raczkowanie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS2, PS1 też mam ale się zepsuło. Dawniej miałem pegazusa, no nadal go mam ale zasilacza nie mam i się nie uruchomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam gamo boy''a advance i mam gry takie jak: urbz,buffy postrach wampirow, wladce pierscieni, harry''ego potter''a i klasyke POKEMONY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Playstation2 - kupioną miesiąc temu, używaną, nieprzerabianą. Wreszcie mogę sobie pograć w bijatyki, którch na PC od długiego czasu bradzo mi brakowało. Zabiorę się również za jrpgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałem PS 1 , teraz mam PS 2 , którą kupiłem dla jednej tylko gry, podobnie pewnie będzie z PS 3 poczekać tylko trzeba będzie aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 08:25, Czarodzej napisał:

Nie mam konsoli i nie zamierzam sobie kupować.


To swietnie że napisałeś tego posta. Bardzo zgodny z ogólnym założeniem tego tematu. "Jeśli tak to napiszcie jaką macie" A Ty napisałeś, że nie masz i mieć nie będziesz - gratuluję logicznego rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować