• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mateuszencjowaty

Morrownid-problem

Pytanie

W imieniu kolegi piszę i proszę o pomoc: Gram sobie w Elder ScrollsIII Morrowind i jak chcę przejść przez drzwii z jakiegoś budynku do miasta to ładuje się obraz mam długiego laga i wyświetla się komunikat, że VPU Recover zresetował akcelerator graficzny ponieważ nieodpowiadał ona na polecenia sterownika ekranowego po czym zmienia się rozdzielczość i muszę restartować kompa i tak za każdym razem kiedy gram w Morrowinda.
proszę pomóżcie , co mam zrobić żeby gra normalnie działała bez powyżej opisanego błędu???
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 19.11.2008 o 20:39, sig. napisał:

a masz wszystkie łatki? akurat gry betsheidy są mocno zabugowane, więc trzeba być z takowymi
na bierząco



Ahh... Nie pomyśleliśmy o tym. Ale dzięki za to, że wogóle się zainteresowałeś naszym problem (z kolegą). Ok ściągnę łatki i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2008 o 20:39, sig. napisał:

a masz wszystkie łatki? akurat gry betsheidy są mocno zabugowane, więc trzeba być z takowymi
na bierząco



Ok. Kolega mówi, że wszystko w najlepszym porządku po zainstalowaniu łatki. Dziękuję Ci sig. ;) . Czasami człowiek nie pomyśli o najprostrzej przyczynie problemu (nie zainstalowaniu patch''a w tym przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować