Zaloguj się, aby obserwować  
cRPGziom

Dobro vs Zło

22 postów w tym temacie

Fifty fifty jak to mowia niektorzy. Zalezy czego wymaga sytuacja. Staram sie zwykle po stronie dobra, ale nie zawsze sie da. Zarowno w virtualu jak i na jawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyję sobie dobrze, może trochę mrocznie, ale to w porządku, bo przecież o to chodzi ;)

W grach... to zależy od gry, ale zazwyczaj jestem raczej okrutny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby to powiedział mój znajomy: "złoooo!!! złooooo!!!!!". ;-)
Ale staram sie ogólnie być po stronie dobra. Zarówno w grach jak i w realu. Niekiedy tylko skosztuję bycia złym i zniszczę jakiś świat komputerowy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w baldurs Gate 2 chciałem być bardzo złym "ludziem" i dołączałem do drużyny tylo złe postaci. Ogólnie grało sie ciężej niż drużyna dobrą, bo gdy miałem za dobrą reputację, to drużynnicy sie burzyli... Ech, w zyciu jest na odwrót - to źli zazwyczaj maja lepiej. Ja w życiu przważnie staram sie stać po stronie dobra (choć czasami zdarzają sie wyjątki, choć niewielkie), w grach też, ale lubię czasami jakąś odmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na realu jestem po stronie zła ^^ ale yh w grach niestety najczesciej po stronie dobra by poznac przeciwnikow ]:-> ogolem lubie mrok i zło... hie hie hie <szatanski smiech>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym kiedyś zdubingować jakąś bardzo złą postać (najlepiej jakiś czarnoksiężnik lub naukowiec. warunek - postać musi być obłąkona i to w stopniu znacznym!), bo potrafię wydobyć z siebie szatańsko - obłąkańczy smiech i mam dpowiednią intonację głosu :)

Buuaahhaaa, haaa, buaahhaaa, hyyyy, aahhhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 10:09, Abi Dalzim napisał:

Ja chciałbym kiedyś zdubingować jakąś bardzo złą postać (najlepiej jakiś czarnoksiężnik lub
naukowiec. warunek - postać musi być obłąkona i to w stopniu znacznym!), bo
potrafię wydobyć z siebie szatańsko - obłąkańczy smiech i mam dpowiednią intonację głosu :)

Buuaahhaaa, haaa, buaahhaaa, hyyyy, aahhhaa


Jak kiedyś tak udawałem to mnie nazwali bestią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze gram tego dobrego w grach. W realu, cóż, różnie bywa, czasem zaczynam jakąś bójkę (ale tylko, gdy mam powód), to jednak nigdy nie skrzywdziłem żadnego zwierzęcia czy nic poważnego (ot, mały siniak) żadnemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w serii KOTOR nie mam serca robić nic złego i zawsze stoję po stronie dobra ;) Naprawdę jak klikam " Shut up or i''ll cut you on pieces ! " i potem to wykonuję to jakoś dziwnie mi :D zamiast np. " Here you go homeless, here''s 10 credits" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ale to zawsze byłem i będe po stronie dobra, bo ono prawie:) Zawsze zwycieża, kiedys cieszylem sie nawet jak zło chcoiaz raz wygrało, a jak grałem w gry rpg czy to warhamer czy inne to zawsze grałem dobrą postacią to samo sie odnosi do gier komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować