Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

POMOCY... Witam mam problem i prosze o pomoc. Kupiłem niedawno gre ''''soldner'''' oczywiscie z extra klasyki. Niestety ale gra nie odpala sie. Po jej zainstalowaniu wszystko było ok.Gra sie włancza ale tylko do momentu jak skonczy sie filmik z gry potem wyłancza sie i na pulpicie widnieje wiadomosc'''' Do you want to send the crash log to support'''' oczywisie pod tym napisem sa dwie odpowiedzi tak i nie jesli naciskam tak to wysyła jakiegos e-maila i wyłancza sie do pulpity jesli nacisne nie to tez sie wyłancza CZY KTOS MOZE MI POMUC?????? dodam tylko ze mój komp spełnia wymagania sprzetowe i pod wzgledem tech. wszysko ok. Jesli ktos wie to prosze o odp.... narx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem zawsze wrazenie ze cdp to solidna firma a tu... W ciagu ostatniego miesiaca wyslalem do obslugi tec 5 miaili i na zaden nie doczekalem sie odpowiedzi. to ze nie ma promocji w sklepie gram.pl to jest celowe bo w prawie kazdym markecie dociera to z opoznieniem i to sporym wiec przynajmniej mniej na tym straca. kedys juz to bylo i pamietam ze w poznaniu w mm to dzialalo sprawnie. Powiem na koniec tyle ze cd projekt to g... a nie solidna firma i w zyciu nic juz od nich nie kupie chocbym mial wyrzekac sie ulubionych gier. W sumie chyba bede sprowadzal ze stanow bedzie szybciej i moze nawet taniej bo firmy ktore zajmuja sie kupowaniem w stanach towaru i rozsylaniem po polsce pobieraja niewielka oplate a w stanach gry o czym sie przekonalem sa tansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować