Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

A z całej szóstki interesuje mnie tylko SIV :( moża uda mi się na siłe jeszcze coś dobrać z tych których jeszcze nie mam. Odnoszę wrażenie, że CDP ma w swojej ofercie tylko NXK, bo większość promocji i konkursów kręci się własnie wokół niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VuLgAtUs >>> No wiesz, ale obecna promocja NXK jest bardzo miła :)))
Inna sprawa, że zdecyduje się na jeden taki pakiet - może usilnie na drugi, ale jakoś nie jestem pewien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 16:53, MatteoDA napisał:

VuLgAtUs >>> No wiesz, ale obecna promocja NXK jest bardzo miła :)))
Inna sprawa, że zdecyduje się na jeden taki
pakiet - może usilnie na drugi, ale jakoś nie jestem pewien ...


Tylko jak ktoś ma już wszystkie gry z serii NXK w tej czy innej edycji, to kolejne promowanie NXK mało go obchodzi. Nie mówię że promocja jest zła. Ale czemu np. nie ma kup 2 nowości 3 dostaniesz gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja fajna. Jedyny problem to ten ,że wszystkie gry z NXK ,które mnie interesują już mam :P Czekam więc cierpliwe na kolejne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że sklepy zostały dobrze zaopatrzone i pouczone. W tym miejscu chciałbym pozdrowić ciepło załogę białostockiego emipka w którym nigdy nie ma tego co chce kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za takimi promocjami. Niestety tez już posiadam te tytuły. No większość, bo jakoś ie lubie Colina ani lokomotyw. ;-) Tak więc równiez czekam na kolejne tytuły. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do CDprojekt. Czy możecie powiedziec w jakich sieciach handlowych ta promocja będzie dostępna? Byłem w kilku hipermarketach są tam nowe tytuły ale promocji nie ma i pracownicy nic o niej nie wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 19:44, Podpułkownik napisał:

Nareście ruszyła ta promocja :)

Ruszyła... gdzie ;P
W żadnym ze Szczecińskich Empików nikt o tym nie słyszał... To samo w hipermarketach Geant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować