Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Klasyka - u nas 1+1=3!

162 postów w tym temacie

Wlasnie wrocilem z MM (Wroclaw - Bielany)
NXK byly oczywiscie praktycznie wszystkie ale nie na wszystkich pudelkach byla naklejka 1 + 1 = 3

Czy do promocji zaliczamy tylko te wydania z naklejka czy te starsze (np. z naklejka pozeracze NXK) tez ?
Pracownik sklepu nie byl mi w stanie odpowiedziec, pani przy kasie takze. Kupilem wiec sobie tylko jedna gre :(

Jak to w koncu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj kupiłem gry w carffurze oczywiście pani kasierka nic niewiedziała o tej promocji. Dopiero po informacji od przełożonej ze wbija się na kase 3 gry za 59.98 a na koncu kaae odlicza za jedną 19.99
udało się zakupić gry 1+1=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opolski empik - gry są, panie na kasie wiedzą o promocji. Dzięki temu zapoatrzyłem się w Homeworld 2, Drivera i Icewind Dale 2 za 4 dyszki.
Za to w opolskim MediaMarkcie promocji niet. Przychodzę i patrzę, a obsługa wystawia nowe gry z NXK i jednocześnie... zrywa promocyjne naklejki z pudełek! Zapytałem się dlaczego tak robią i odpowiedzieli, że u nich ta promocja nie obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 07:23, Vangis napisał:

A ja wczoraj kupiłem gry w carffurze oczywiście pani kasierka nic niewiedziała o tej promocji. Dopiero po informacji od
przełożonej ze wbija się na kase 3 gry za 59.98 a na koncu kaae odlicza za jedną 19.99 udało się zakupić gry 1+1=3

A czy kasjerka musi wiedzieć? Wystarczy, że kasa automatycznie odejmuje trzecią grę z rachunku. Tak, jak to się dzieje właśnie w Carrefurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 08:10, Krejt napisał:

a obsługa wystawia nowe gry z NXK i jednocześnie... zrywa promocyjne naklejki z pudełek!
Zapytałem się dlaczego tak robią i odpowiedzieli, że u nich ta promocja nie obowiązuje.

Żartujesz! :)
To na pewno ta polityka obowiązuje we wszystkich MM. A ja się chciałem wybrać do naszego, i coś wybrać!
Muszę jutro pojechać i sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem już dziś :)
I widziałem że były wystawione gry z obwolutą 1+1=3. Czyli to zależy od miasta.
Jednak nie kupiłem nic bo nie było MoM&M3, o które mi przede wszystkim chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 20:18, Bajuj napisał:

Ja nabyłem dzisiaj zestaw: piraci z karaibów+lionheart+settlers 4 i jestem z tego bardzo zadowolony

Gratuluję!!! Jesteś chyba pierwszym człowiekiem, który kupił lionhearta i mimo to jest zadowolony:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja 1+1=3 przypadła mi do gustu. Szkoda tylko, że rzeczywiście nie została omówiona z sieciami sklepów na twardszych zasadach.
Odwiedziłem dzisiaj poznański empik i tam niestety przy kasie informacja, że w sieci empik akcja już nie obowiązuje. Kupiłem te gry i tak, ale sytuacja mnie lekko rozczarowała.
Następnym razem proszę o twardszą politykę. Sklepy róznież przecież mają wiekszy obrót.
Mam nadzieję, że na tej promocji nie skończycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w media markcie część tytułów z naklejakmi:"1+1=3", a część starszych tytułów bez naklejek. Czy,żeby skorzystać z promocji musze tylko kupić tytuły z naklejkami czy może być jeden lub dwa tytuły bez naklejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:27, Wolf1988 napisał:

Widziałem w media markcie część tytułów z naklejakmi:"1+1=3", a część starszych tytułów bez
naklejek. Czy,żeby skorzystać z promocji musze tylko kupić tytuły z naklejkami czy może być
jeden lub dwa tytuły bez naklejki?


dowolne gry z serii nowa ekstra klasyka, nie musza miec naklejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:57, weird napisał:

Witam! Nie wiecie może czy jest gra Piraci z Karaibów w Teesco w Tychach?


a w empiku "patrzyłeś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 14:25, ArtuRPGpl napisał:

SUPER by było jakby ta promocja wróciła

po co ci ta promocja ?
teraz masz po 9,90 zł gry z serri NEK w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:10, Evil Khan napisał:

> SUPER by było jakby ta promocja wróciła
po co ci ta promocja ?
teraz masz po 9,90 zł gry z serri NEK w gram.pl


zeby bylo jeszcze taniej i lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować