Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gram... Co nowego w świecie IT? (25.11)

16 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2008 o 17:30, WolfClub napisał:

Blad w opisie telewizora Greenhouse "Opisywane urządzenie waży 4,3 GHz." ?? od kiedy
waga jest liczona w GigaHercach ?; ]


Napisałem już o tym wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irc - wiem, czasem tylko wole poczekac na gotowe (az mi ktos napisze ;) )

dla leniwych (takich, jak ja): directX ma wprowadzic obsluge wielu rdzeni, a dodatkowo wprowadzic mozliwosc kodowania wideo za pomoca karty graficznej, a nie procesora, co spowoduje (ma spowodowac) nawet kilkuset procentowy przyrost szybkosci tego procesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 17:33, Irc100 napisał:

Napisałem już o tym wyżej...


powtarzasz się ;p
...
dwie świetne wiadomości w jednym zdaniu.. DX11 pod Viste ..i SP2 do rzeczonej..luzik więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dx 11? fajnie! pokazcie mi ludzi, ktorzy uzywaja 10 lub 10.1 teraz i tych, ktorzy uzywaja od 9.0c w dol:P sadze ze ta druga grupa bedzie ciut wieksza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:07, kjubus napisał:

dx 11? fajnie! pokazcie mi ludzi, ktorzy uzywaja 10 lub 10.1 teraz i tych, ktorzy uzywaja
od 9.0c w dol:P sadze ze ta druga grupa bedzie ciut wieksza;)



Ja grałbym na 10-ce ale szkoda mi kasy na Viste skoro niedłógo ma się pojawić Windows Seven. :P

Irc100
Ten trzecii post to niepotrzebny spam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale po co na tym TV naklejka Windowsa Visty? :D Bo nie rozumiem :P I ludzie piszcie poprawnie taka moja mała prośba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem pierwszą grę która działa lepiej na DX10, niż na DX9. Far Cry 2. Skok rzędu 10 fps. :D.

Czy ma ktoś pewne informacje jakoby Operation Flashpoint miał wyjść na DX11 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować