Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Tomb Raider: Underworld – dzień piąty

12 postów w tym temacie

Właśnie naprawcie to. :/

Swoją drogą dziś premiera nowego TR (jutro nabędę swój egzemplarz) ale nie obyło się bez wpadki.
Wydawcą gry jest Cenega zaś na płycie z grą w wersji na PC widnieje logo Cd Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link wywala na stronę główną! Co się z wami ostatnio dzieje? Błędy ort. i styl. w tekstach. Do tego jeszcze od czasu nowego odtwarzacza głupi 3 minutowy filmik ładuje mi się 15 minut do połowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest, proszę państwa, serwis, który kandyduje do rangi "poważnego, profesjonalnego" itp... No ludzie! Rozumiem, zdarzają się pomyłki, jasne. Ale to już 3,5 godziny!
A te wczorajsze zdjęcia po 4MB sztuka i serwer, który ciągle zrywał ich pobieranie? (Wolałem zapisać na dysk niż oglądać w przeglądarce)? A te ciagłe literówki? Ech, szkoda słów.

Niemniej teksty o Larze mi się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 21:40, szypek26 napisał:

I to jest, proszę państwa, serwis, który kandyduje do rangi "poważnego, profesjonalnego"
itp... No ludzie! Rozumiem, zdarzają się pomyłki, jasne. Ale to już 3,5 godziny!


Dla mnie dziwne jest to, że do panelu administracyjnego ma dostęp wąska grupa - w rezultacie poprawić po godzinach nie ma kto, choćby to była głupia literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:26, Vojtas napisał:

Dla mnie dziwne jest to, że do panelu administracyjnego ma dostęp wąska grupa - w rezultacie
poprawić po godzinach nie ma kto, choćby to była głupia literówka.

Mnie w sumie nie interesuje jak i kto, tylko liczy się dla mnie efekt. A tego - jak widać - brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:31, szypek26 napisał:

Mnie w sumie nie interesuje jak i kto, tylko liczy się dla mnie efekt. A tego - jak widać
- brak.


Ja Gramu nie usprawiedliwiam, po prostu się zastanawiam. Jeśli chcą wyeliminować podobne sytuacje, muszą zmienić obowiązującą politykę - zaufać swoim autorom. No chyba że ich CMS ma ograniczone możliwości wskutek błędów w projektowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mogę w końcu poinformować was że problem z aktywacja materiału został naprawiony. Obecnie artykuł jest już w pełni widoczny.
Nie pytajcie mnie dlaczego nie działało, nie wiem nie znam się - nie jestem programistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 23:58, Curtiss napisał:

Witam.
Mogę w końcu poinformować was że problem z aktywacja materiału został naprawiony. Obecnie
artykuł jest już w pełni widoczny.
Nie pytajcie mnie dlaczego nie działało, nie wiem nie znam się - nie jestem programistą.


Ledwo zdążyłeś na dzień piąty. ;)

EDIT: Link prowadzi od razu do czwartej podstrony tego artykułu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 22:42, Vojtas napisał:

> Mnie w sumie nie interesuje jak i kto, tylko liczy się dla mnie efekt. A tego -
jak widać
> - brak.

Ja Gramu nie usprawiedliwiam, po prostu się zastanawiam. Jeśli chcą wyeliminować podobne
sytuacje, muszą zmienić obowiązującą politykę - zaufać swoim autorom. No chyba że ich
CMS ma ograniczone możliwości wskutek błędów w projektowaniu...

Ja rozumiem, co miałeś na myśli :) A mi z kolei chodziło o to, że w nosie mam "jak", ważny jest efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować