Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MSI Wind - zapowiedziano nowe modele

11 postów w tym temacie

na pewno ciężko być Newsmanem w takim świecie pełnym expertów ;>.
Trzeba będzie sobie coś takiego sprawic ale niewiem czy Winda czy EEE PC
są podobne do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jestem za Asusem Eee szczególnie modele z serii 1000. Bardziej bajerancki wygląd solidniejszy, lepsze głośniki i przede wszystkim tańszy no i co najfajniejsze model 1000H za niedługo trafi do mnie:D zastanawiałem się między Windem u100 a Asusem, ale Asus przekonał mnie ceną i lepszych Touchpadem (Windzie się wyciera) i ogólnie większą mobilnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo pięknie, ale co te netbooki mają wspólnego z grami? Czyżby dało się na nich odpalić Tetris: Klocki kontratakują, a może Pacmana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:21, anjon napisał:

Wszystko bardzo pięknie, ale co te netbooki mają wspólnego z grami? Czyżby dało się na
nich odpalić Tetris: Klocki kontratakują, a może Pacmana?



A nie lepiej np. Heroes''ów V ? :) Te maleństwa mają normalną zintegrowaną grafikę dla notebooków, która przy tej rozdzielce bezproblemowo odpala mniej wymagające sprzętowo tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 22:57, bitzz napisał:

Tylko ile gier obsługuje 1024x600? ;/ wiekszość będzie 9xx na 600, albo jakaś 4:3/5:4


Wbrew pozorom całkiem sporo. Dostosowanie rozdzielczości to często kwestia edycji odpowiedniego pliku .ini.

Z resztą ludzi grających na takim sprzęcie jest niemało i mają już swoje stronki informacyjne. Tu jest przykładowa z listą przykładowych gier śmigających w tej rozdziałce :
http://www.bourdeaux.net/eeepc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko U115 bedzie mialo lepsza baterie? Ja mam U100 (z tych pierwszych) i o ile pod kazdym innym wzgledem jest to komp godny polecenia (np. co rzadkie w przypadku takich maszynek klawiatura jest na tyle duza ze facet moze na niej pisac - wiem, bo kiedys podczas kilku sesji napisalem ok. 30 stron tekstu), 3-komorowa bateria nie daje rady niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Wszystko bardzo pięknie, ale co te netbooki mają wspólnego z grami? Czyżby dało się na
>> nich odpalić Tetris: Klocki kontratakują, a może Pacmana?

>A nie lepiej np. Heroes''ów V ? :) Te maleństwa mają normalną zintegrowaną grafikę dla notebooków, która >przy tej rozdzielce bezproblemowo odpala mniej wymagające sprzętowo tytuły.

Heroes''ów 5? No sorki, uwierzę jak zobaczę. Może 3 co najwyżej. Wydajność Wind''a w grach możecie sami ocenić po dyskusji jego użytkowników np. tutaj: http://forum.eeeuser.com/viewtopic.php?id=32970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować