Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

Wszystko o firmach robiących/wydających gry

19 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2005 o 17:12, penny napisał:

> O każdej firmie. Ploty, ktoś którąś firmę kupuje czy inna bankrutuje. Piszcie!

no wiedz wg jednego pana z cenegi:
http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/index.php?showtopic=10952&view=findpost&p=174451
cdprojekt
ma upasc ;]


Ale widzicie, co on jeszcze napisał? Przygotowują własną rewolucję - też 23go (planowo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście że cd-projekt jest najlepszy.Ma najlepsze polonizacje na ich stronie gram.pl są super oferty.Ale to tylko taka plota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 22:18, YahooPL napisał:

A słyszeliście że cd-projekt jest najlepszy.Ma najlepsze polonizacje na ich stronie gram.pl
są super oferty.Ale to tylko taka plota :)


Bez przesady Cenega ma lepiej bo jak sie polska wersja nie podoba to mozna wziac angielska i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 13:35, Smugller napisał:

Bez przesady Cenega ma lepiej bo jak sie polska wersja nie podoba to mozna wziac angielska
i tyle


Prawdę mówiąc, to wybór jest "trochę" inny. Wersja angielska teraz, wersja polska - jak przetłumaczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd Projekt jest bardziej fair w stosunku do klientów. Jest taki bardziej przystępny. Z jego pracownikami zawsze można mieć szanse na rozmowę, a jeśli chodzi o Cenegę to wszyscy oni wydają mi się dziwni :P A poza tym CDP nie zniża się do takiej żałosnej propagandy jak pracownicy Cenegi. Ale jakby nie było to w sumie tylko Ci dwaj wydawcy się głównie w Polsce liczą, choć oczywiście nie można zapominać o Lemie i Nicolas Games, ale to już tak jakby nie ta liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 13:40, janusz82 napisał:

LEM tez niektóre gry fajnie spolonizowało. mnie najbardziej podoba sie te z kotora


Ale odpychają ceną. Fakt, EaW za 79.90 jest, ale ta polonizacja :/ Kicha. A wcześniejsze tytuły średnio po 120 - 130 zł były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 13:40, Tibor napisał:

Cd Projekt jest bardziej fair w stosunku do klientów. Jest taki bardziej przystępny. Z jego
pracownikami zawsze można mieć szanse na rozmowę, a jeśli chodzi o Cenegę to wszyscy oni wydają
mi się dziwni :P A poza tym CDP nie zniża się do takiej żałosnej propagandy jak pracownicy
Cenegi. Ale jakby nie było to w sumie tylko Ci dwaj wydawcy się głównie w Polsce liczą, choć
oczywiście nie można zapominać o Lemie i Nicolas Games, ale to już tak jakby nie ta liga.


tak CD-projekt wydaje sie bardziej polska niz cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zawsze zgarnia najlepsze RPG Cenedze i to właśnie w tych grach można się popisać dobrymi polonizacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 16:25, YahooPL napisał:

CDP zawsze zgarnia najlepsze RPG Cenedze i to właśnie w tych grach można się popisać dobrymi
polonizacjami


Dlatego też tak bardzo martwi mnie to, że Obliviona wyda u nas Cenega. A poza tym gra jeszcze się nie ukazał a Cenega już zaczyna coś motać, gdzieś na forum czytałem, że wielce prawdopodobne wydaje się, iż gra nie ukaże się po polsku, a jeśli się ukaże to dopiero jakieś pół roku po premierze wersji angielskiej.

Co do polskości cenegi :) to jest to kolejny argument przemawiający na korzyść cdp, który jest w pełni polski, a cenega jeśli się nie mylę to jeno filia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2006 o 16:43, Tibor napisał:


Co do polskości cenegi :) to jest to kolejny argument przemawiający na korzyść cdp, który jest
w pełni polski, a cenega jeśli się nie mylę to jeno filia.


Tak, podobno ja ostatnio zakupila jakas firma rosyjska (mam nadzieje ze Putin nam jej nie zabierze :P) i teraz cenega to tylko filia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 19:16, Smugller napisał:


Tak, podobno ja ostatnio zakupila jakas firma rosyjska (mam nadzieje ze Putin nam jej nie zabierze
:P) i teraz cenega to tylko filia


Choć w sumie to do koga dana firma należy jest jak dla mnie średnio istotne, choć nie będe ukrywał, że do polskości jednak ma się ten pewien sentyment :) A poza tym Public Relationc CDP bije na głowe to co próbuje robić obcenie Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Cd Projekt to obecny numer jeden(i cieszy sie moim zaufaniem). I pamiętam, że kilka razy udostępniał graczom obie wersje-zarówno angielską jak i polską. Fakt,że angielska była w ograniczonej ilości i droższa, nie powinien nikogo jednak dziwić. Dla mnie samo to, że team CD Projekt daje taką możliwość, świadczy o dbałości o wszystkich graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te zniżki na gram.pl są po prostu niesamowite.Nie mam pojęcia jakim cudem mogą sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować