Zaloguj się, aby obserwować  
ilichxxx

Gothic 3: Zmierzch Bogów - błąd Where is the guru?

14 postów w tym temacie

Witam wszystkich!

Właśnie zainstalowałem Gothic 3: Zmierzch Bogów , wszystko przebiegało super, az chwili odpalenia gry :)
I to pojawił sie problem, gra wyskoczyła do Win i pojawił się komunikat, Where is the guru? .
Czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem? W Gothica 3 grałem bez problemu na średnich detalach, ta gra ma identyczne wymagania wiec w czym jest problem?
Moj komputer to co prawda nie jest monstrum wydajności ale gry przewaznie chodza:
AMD sempron 2300+
1.5 GB RAM
Radeon X1650 PRO MB

Z góry dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:40, ilichxxx napisał:

Witam wszystkich!

Właśnie zainstalowałem Gothic 3: Zmierzch Bogów , wszystko przebiegało super, az
chwili odpalenia gry :)
I to pojawił sie problem, gra wyskoczyła do Win i pojawił się komunikat, Where is
the guru?
.
Czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem? W Gothica 3 grałem bez problemu na
średnich detalach, ta gra ma identyczne wymagania wiec w czym jest problem?
Moj komputer to co prawda nie jest monstrum wydajności ale gry przewaznie chodza:
AMD sempron 2300+
1.5 GB RAM
Radeon X1650 PRO MB

Z góry dzieki za odpowiedz!

Standardowy błąd w grze. Nie żebym coś sugerował ale wiem, że najczęściej występuje na piratach. Jest kilka podobnych tematów spróbuj w nich poszukać odpowiedzi.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=40182&u=27
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16992&u=1
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15227&u=9

Prawdopodobnie przyczyną tego błędu jest mała ilość pamięci wirtualnej, choć nie jest to do końca prawdą bo miałem miałem jakieś 2gb a błąd i tak wyskakiwał. Takie uroki tej gry. Z używaniem konsoli też radzę uważać bo może w taki sam sposób wyrzucać do windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:40, ilichxxx napisał:

Witam wszystkich!

Właśnie zainstalowałem Gothic 3: Zmierzch Bogów , wszystko przebiegało super, az
chwili odpalenia gry :)
I to pojawił sie problem, gra wyskoczyła do Win i pojawił się komunikat, Where is
the guru?
.
Czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem? W Gothica 3 grałem bez problemu na
średnich detalach, ta gra ma identyczne wymagania wiec w czym jest problem?
Moj komputer to co prawda nie jest monstrum wydajności ale gry przewaznie chodza:
AMD sempron 2300+
1.5 GB RAM
Radeon X1650 PRO MB

Z góry dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 13:40, ilichxxx napisał:

Witam wszystkich!

Właśnie zainstalowałem Gothic 3: Zmierzch Bogów , wszystko przebiegało super, az
chwili odpalenia gry :)
I to pojawił sie problem, gra wyskoczyła do Win i pojawił się komunikat, Where is
the guru?
.
Czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem? W Gothica 3 grałem bez problemu na
średnich detalach, ta gra ma identyczne wymagania wiec w czym jest problem?
Moj komputer to co prawda nie jest monstrum wydajności ale gry przewaznie chodza:
AMD sempron 2300+
1.5 GB RAM
Radeon X1650 PRO MB

Z góry dzieki za odpowiedz!



Taki błąd ma chyba większość graczy - niezależnie od sprzętu. Zainstaluj patcha i będzie OK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam problem z Gothic 3 Zmierzch Bogów. Wysakuje mi błąd Access Violation, a mianowicie:

Gothic III Forsaken Gods.exe
caused a EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION in module
usp10.dll at 001B: 74D72645

Można temu jakoś zaradzić??

p.s.
Patcha mam zainstalowanego i nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie info!

Problem rozwiązałem natepująco:
- wgrałem patcha
- zainstalowałem najnowsze stery do procesora

Gra działa, graficznie jest super, tylko przycina - chyba musze dokupic Ramu tak żeby z 3 Gb ?

Pozdrawiam Bartek

P.S gierke mam oryginal, prosto z Empiku, dziś kupioną:). Własnie dlatego kupuje oryginalne aby wszystko chodziło jak należy i aby się niemeczyc z zawiłymi procedurami instalacyjnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak tam dodatek? (czy co to jest), ale podstawowa wersja gry słynie z swojej nieprzewidywalności pod względem szybkości działania.. zdarza się że na słabych komputerach chodzi lepiej niż na mocnych.... a skoro już po problemie to kłódeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś coś doradzić? Wymagania sprzętowe mam więcej niż rekomendowane, instaluje grę, włączam, ale kiedy już załaduję grę, chodzi jak wyścigi ślimaków! Wszystko się tnie, kursur rusza się z opóźnieniem! Tak mam patcha... Co z tym trzeba zrobić? Uruchomiłem grę na każdym przyśpieszeniu sprzętowym i już mnie to wnerwia bo kupiłem grę i miałem w nią zamiar zagrać a tu... Pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie ja juz uruchomilem gre ale na malych detalach i mi sie carne robi wszystko widze laty jak robili swiat czy jesli sciongne nowe sterwoniki do procka to to sie poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TA GRA TO JEDEN WIELKI ŻAL. NIE DA SIĘ W NIĄ WOGÓLE ZAGRAĆ NIE MAJĄ PATCHA, JA NIE MAM NETA NA SWOIM KOMPIE TYLKO NA LAPTOPIE. PATCHA NIE MOGĘ W ŻADEN SPOSÓB ŚCIĄGNĄĆ PONIEWAŻ NA GRAM.PL TRANSFER POKAZUJE 2KB/S, NA RAPIDSHARE POCZĄTKOWO SZYBKO (51KB/S) ALE Z KAŻDĄ CHWILĄ ZWALNIA I NIE DA SIĘ ŚCIĄGNĄĆ. SZANOWNI PANOWIE Z JOWOOD I TRINE GAMES - JEŚLI CHCIELIŚCIE ZYSKAĆ SZACUNEK U GRACZY PO GOTHIC 3 OBIECUJĄC ZMIANY, TO MOGLIBYŚCIE CHOCIAŻ TROCHĘ DOPRACOWAĆ TEN TYTUŁ, A CO DO CDPROJEKT TO MOGLIBY CHOCIAŻ O TYDZIEŃ PRZESUNĄĆ PREMIERĘ, NP. 11.12.2008R. I WYDAWAĆ EGZEMPLARZE GRY Z ZAINSTALOWANĄ PORAWKĄ. MAM DOSYĆ! ŻAL.PL WSPÓŁCZUJĘ SOBIE I WSZYSTKIM GRACZOM MAJĄCYM TEN SAM PROBLE :((((((!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z where is the guru? co mam zrobić sprze mam wystarczający ktoś cos mowił że coś z pamięcią wirtualną można zrobić wię prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 21:23, hagen321 napisał:

mam ten sam problem z where is the guru? co mam zrobić sprze mam wystarczający ktoś cos
mowił że coś z pamięcią wirtualną można zrobić wię prosze o porade.


Zainstalować patcha, jeżeli nie zrobiłeś tego dotychczas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować