Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 17:18, Robin Good napisał:

Hmm...te zsie z tym spotkalem i zdaje mi sie ze jak komp musli gry tymbardziej i format sie
przyde

>

ale wszystkich gier mi nie muli, chodzi mi o to , ze czasami sie strasznie dlugo wlacza... ale np ToCi 3 mi nie tnie a powinno ;P
Powiedzcie na jakich detalach i jak plynniepojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:23, xbit71 napisał:

Proszę o konkretną odpowiedź:/
Może dałoby się zrobić to bez tworzenia nowego folderu


Moze... Jak mi wysles plik to zainstaluej i ci powiem nie badz zyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:24, ziemia1993 napisał:

> Hmm...te zsie z tym spotkalem i zdaje mi sie ze jak komp musli gry tymbardziej i format
sie
> przyde
>

ale wszystkich gier mi nie muli, chodzi mi o to , ze czasami sie strasznie dlugo wlacza...
ale np ToCi 3 mi nie tnie a powinno ;P
Powiedzcie na jakich detalach i jak plynniepojedzie


radzil bym sprubowac na najnizzych bo swiat ci siee dlugo bedzie wgrywal jak biegasz to moze ci sie ciac ale nie powinno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:27, ziemia1993 napisał:

thx za all, mam nadzieje, ze sobie jakos pogram ... :P
ale nie o grafike mi chodzi . ;d


Hmmm.... Jak nie o grafe to powinno smigac ^^ jak bedziesz mial wyslalbys mi plik to 22,1 MB a bardzo bardzo potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:21, xbit71 napisał:

> Moje dokumenty\My Games\Fable\saves :)
Fable mam zapisane w Program Files/Microsoft Games
I właśnie tam nie ma takiego pliku jak saves, tylko jest taki plik data:((
Pomógłbyś mi?


napisałem że musisz tp skopiowac do katalogu Moje dokumenty\My Games\Fable\saves czyli C:\Documents and Settings\[nazwa twojego profilu]\Moje dokumenty\My Games\Fable\saves
nazwa twojego profilu to nick pod którym logujesz się na kompa. Nie mam znaczenia gdzie zainstalowałeś grę, Folder w moich dokumentach tworzy się automatycznie i przechowywane są tam tylko save''y i tatuaże. Jesli jeszcze masz problemy to gg mam w podpisie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam problem. Przeszedłem przez Arenę, mam ok. 50 lat, a jeszcze tyle mam do zrobienia... słyszałem, że bohater może umrzeć ze starości (mojemu kumplowi umarł tuż przed końcowym pojedynkiem), nie mam dostatecznie dużo kasy dla Świątyni Avo żeby się odmłodzić, tyle kluczy zostało, tyle drzwi... panikować czy nie? Skupiać się na głównym wątku czy grać swobodnie? Boję się, że mi bohater padnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:23, JayC napisał:

Kurde, mam problem. Przeszedłem przez Arenę, mam ok. 50 lat, a jeszcze tyle mam do zrobienia...
słyszałem, że bohater może umrzeć ze starości (mojemu kumplowi umarł tuż przed końcowym pojedynkiem),
nie mam dostatecznie dużo kasy dla Świątyni Avo żeby się odmłodzić, tyle kluczy zostało, tyle
drzwi... panikować czy nie? Skupiać się na głównym wątku czy grać swobodnie? Boję się, że mi
bohater padnie :D.


Nie no, kumpel chyba Cie zbajerował, bo wiek zwiększa się "skryptowanie", czyli po czasie wyznaczonym przez twórców, przynajmniej tak sądze.

Jak koniecznie chcesz się odmłodzic, to idź do Świątyni Skorma i złóż paru najemników w ofierze (najlepiej tuż przed północą). <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:31, ad0 napisał:

Nie no, kumpel chyba Cie zbajerował, bo wiek zwiększa się "skryptowanie", czyli po czasie wyznaczonym
przez twórców, przynajmniej tak sądze.

Jak koniecznie chcesz się odmłodzic, to idź do Świątyni Skorma i złóż paru najemników w ofierze
(najlepiej tuż przed północą). <;


No właśnie nie wydaje mi się, żeby z tym skryptowaniem to była prawda. Natomiast jeśli chodzi o świątynię Skorma... nie chcę być zły, z łuku nie strzelam, mogę wziąć kuszę z jednej ze skrzyni, no ale parę lat by się przydało. No dobra, popanikowałem, to teraz może wziąć się za robotę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:40, ShaDoW The Dark napisał:

Mnie nie umarł wogóle... A co t jest taki głos znienacka w tej grze? Pare razy albonawet paredziesiat
było


Po angieslku? Najpewniej głos Mistrza Gildii, mówiący, że masz nową misje do wzięcia, nowy poziom itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:40, JayC napisał:

No właśnie nie wydaje mi się, żeby z tym skryptowaniem to była prawda. Natomiast jeśli chodzi
o świątynię Skorma... nie chcę być zły, z łuku nie strzelam, mogę wziąć kuszę z jednej ze skrzyni,
no ale parę lat by się przydało. No dobra, popanikowałem, to teraz może wziąć się za robotę?
:D


Wiesz, mi nie umarł ze starości, a przy graniu wcale się nie spieszyłem. <;

Jak masz za mało pieniędzy - to handluj. Gdy przy przedmiocie cena jest na zielono, to najlepiej wykup wszystko i od razu sprzedaj temu samemu kupcowi, tak aż do skutku. Ja miałem dzięki temu mnóstwo forsy, bo potem jeszcze zacząłem handlowac diamentami itp. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2007 o 18:41, ad0 napisał:

Po angieslku? Najpewniej głos Mistrza Gildii, mówiący, że masz nową misje do wzięcia, nowy
poziom itp.

Nie, taki jakby głos kupca. Woła coś z pare sekund i sie ucisza... Właśnie nie wiem coto jest, byle gdzie to czasami słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:43, ad0 napisał:

Wiesz, mi nie umarł ze starości, a przy graniu wcale się nie spieszyłem. <;

Jak masz za mało pieniędzy - to handluj. Gdy przy przedmiocie cena jest na zielono, to najlepiej
wykup wszystko i od razu sprzedaj temu samemu kupcowi, tak aż do skutku. Ja miałem dzięki temu
mnóstwo forsy, bo potem jeszcze zacząłem handlowac diamentami itp. <;


To dobrze, bo już się przestraszyłem... :D. I dzięki za tą podpowiedź z handlem. Mam kilka rzeczy, które mógłbym sprzedać, a przy okazji wykorzystam twoją sztuczkę :D. Wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:43, ShaDoW The Dark napisał:


> Po angieslku? Najpewniej głos Mistrza Gildii, mówiący, że masz nową misje do wzięcia,
nowy
> poziom itp.
Nie, taki jakby głos kupca. Woła coś z pare sekund i sie ucisza... Właśnie nie wiem coto jest,
byle gdzie to czasami słychać


A może napisałbyś, co woła? Do mnie, jak grałem, mówił tylko Mistrz Gildii.

Też miałem kupiony sklep, ale zyski z niego małe - polecam karczme. Na dochody ze sklepu nie ma wpływu, czy ktoś tam wchodzi, po prosu jest ustalone, ile dostajesz za dzień.

A jeżeli chodzi o handel, to patrz mój post - odpowiedź dla Pana JayC. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować