Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 12:23, Wnuko napisał:

Teraz to ja czekam na Fable 2, mam nadzieje, że będzie i na blaszaka i Xboxa 360.


Napewno będzie wersja na x360 o PC nic nie słyszałem, ale szczerze mówiąc mało się tym tytułem interesuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu?? Masz X360?? Bo ta gra zapowiada sie wspaniale (mino obecności broni palnej, które pewnie będą działać równie szybko co kusza w G3). Lepsza grafika (nowej generacji) i silnik Havok. Być może nie wszystkie zapwnienia Petera się spełnią, ale gra na pewno będzie lepsza od "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą.Kusze są rzeczywiście za wolne w przeładowywaniu.Wolności kusz doznałem w gildi bohaterów kiedy dostałem dębową kuszę za 6 w strtzelaniu.Od tamtego momentu już nie strzelam kuszą.Łuki rządzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak, ale 2 razy grając w Fable stoczyłem 2 pojedynki z Jackiem Rzeźnikiem, raz za pomocą kuszy Arkena a za drugim łuku mistrzów (z ulepszeniami) i zdecydowanie szybciej zabiłem go używająx tej pierwszej broni (Miałem za mało napojów many, aby walić do niego z błyskawicy). A kusze nie są aż tak złe, szczególnie jeśli porównamy je z tymi z Gothic''a 3, tam przeładownie trwa z 3 razy dłużej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soro już mówiny o ulubionej broni to ja owszem wole łuk od kuszy, jednakże nadal rządzi dla mnie miecz (Wielki Solus wymiata) i magia (defebsywna i wzmacniająca ataki), bo to jest szybsze i bardzie efektowne i efektywne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One są na pewno najlepsze. Idealnym połączeniem jest Wielki Miecz Solus (najlepsza broń w grze) i czar "Podwójne obrażenia". Nikt się temu nie opsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie w fable jeszcze troche wnerwiło jeśli jesteśmy już w temacie ekwipunku?? Za mało jest zdecydowanie zbroi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle za mało, ale są za moło różnorodne. Są ta głównie po dwa komplety w różnych wersjach kolorystycznych, trochę dziowne, że zbroja wojownika dobra wygląda tak samo jak demonicznego herosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Fable''a mając wszytko na maxa, rozwinąłem wszystkie umiejętniości co się da i jeszcze sporo doświadczenia zostało, spełniłem wszytkie (dosłownie) questy. A rozgrywka zajeła mi dokładnie 27 z minutami godzin. Jak to było u was?

PS. Jak chcecie to jutro mogę zapodać parę screenó, bo dzisiaj to już nie ma co włączać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczyłem ile mi to zajeło, ale ostatni raz jak grałem i starałem się przejść gre jak najszybciej i wykonać wszystkie questy: złote, srebrne i brązowe. To zajeło mi to ok. 10h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:02, Wnuko napisał:

/.../

Fakt. Zreszta w grze zbroje sa niemal w ogole nieprzydatne(wedlug mnie przynajmniej). Nawet niedawno to stestowalem Zdjalem "plytowke" i zalozylem skorzany "dresik". Obrazenia byly tylko troche wieksze!! A fakt, ze wiekszosc graczy nauczy sie czaru "Fizyczna tarcza" kompletnie podwaza przydatnosc zbroi. Wiem, ze Fable to nie jest typowy RPG, gdzie dokonuje sie powaznych wyborow miedzy "Skorzanymi butami +2 do zrecznosci" i "Anielskimi sandalami +3 do many", ale troche roznic miedzy itemami mogloby byc!! Oby w Fable 2 to sie zmienilo!!. Oby do premiery Fable 2 moj komp ulegl MOCNEMU upgrade''owi :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawie wszystko rozwinięte i większość misji i tylko z 17 do 18 godzin :(. Ale za to 2 razy grę przechodziłem i nie miałem jakiegoś poczucia nudów i takich tam. Mam jednak nadzieję, że 2 będzie sporo dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupywałem swoje zboje tylko dla tego, że lepiej sie w nich prezentowałem (prawie jak pół-olbrzym;) i bonusu do charakteru, a i tak uważam, że się opłacało, bo po co kase trzymać w sakiewce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo. Na koniec to tak wymiatałem, że Smoka Jacka Rzeźnika rozwaliłem... Patelnią! Pamiętam jaki wtedy miałem ubaw patrząc jak bestia dostaję tym kuchennym narzędziem po głowie (jak w starym dobrym małżeństwie ^_^). Ach... ten Fable, jakoś naszła mnie ochota żeby se giercnąć. Ale póki co skończę Gothic''a 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... ostatni boss wyjątkowo się nie udał, chyba producenci nie przemyśleli do końca tego jak się rozwinie postać pod koniec przygody i to wyszło... hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować