Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

POMOGE wam dla mnie Fable jest grą dobrą ale i słabą jest ładna i fajnie się steruje ale jest za łatwa za mało dopracowana i za mało w niej broni poza tym można ją przejść w 1 dzień jak by się uparło nie podoba mi się też pomysł ze starzeniem się w tak szybkim czasie CZY komuś z was podoba się granie dziadkiem?
Jak ktoś chce starszą ale równie dobrą gre dla mnie i lepszą polecam Kotor''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 01:43, Adam Malysz napisał:

POMOGE wam dla mnie Fable jest grą dobrą ale i słabą jest ładna i fajnie się steruje ale jest
za łatwa za mało dopracowana i za mało w niej broni poza tym można ją przejść w 1 dzień jak
by się uparło nie podoba mi się też pomysł ze starzeniem się w tak szybkim czasie CZY komuś
z was podoba się granie dziadkiem?
Jak ktoś chce starszą ale równie dobrą gre dla mnie i lepszą polecam Kotor''y

Ja nie uważam żeby w fable było mało broni , a ja lubię byc starcem , bo sobię wyobrażam że mam dzieci , i odpowiadam im moje wydarzenia z dzieciństwa , a czy można miec w fable dzieci , czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fable jest mało broni w porównaniu do klasyka gatunku czyli cykl Gothic. ;)
W Fable nie można mieć dzieci, ale będzie taka możliwość w Fable 2. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:46, darth 16 napisał:

W Fable jest mało broni w porównaniu do klasyka gatunku czyli cykl Gothic. ;)
W Fable nie można mieć dzieci, ale będzie taka możliwość w Fable 2. ;P


Po 1 nie porównuj aRPG do cRPG bo to nie ma sensu system jest inny i ogólnie większosc.
Po 2. A po co Ci wiecej broni gra jest krótka nie zdąrzył byś wiekszosci nawet potrzymac w rece!
Po. 3 Fable jest dobra i przyjemną gierką, niestety dośc krótką ale ogólnie jest świetna w zwłaszcza przez innowacje które MS podrzucił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:46, darth 16 napisał:

W Fable nie można mieć dzieci, ale będzie taka możliwość w Fable 2. ;P


A wogóle Fable 2 wyjdzie na PC?????????;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:25, ciaputek napisał:

A wogóle Fable 2 wyjdzie na PC?????????;)))))))

Na pewno. Jak wyszła 1 to i 2 wyjdzie - przecież to dla wytwórców kolejny rynek zbytu i nie przepuszczą okazji do zarobku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyszła to super;))))))))) kolejne nieprzespane noce przed monitorkiem ;)))))))))) tylko cza poczekać bo nie tak szybko wyjdzie ( wg mnie gdzieś w połowie przyszłego roku{najwcześnie}) ;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 14:35, ciaputek napisał:

Jakby wyszła to super;))))))))) kolejne nieprzespane noce przed monitorkiem ;)))))))))) tylko
cza poczekać bo nie tak szybko wyjdzie ( wg mnie gdzieś w połowie przyszłego roku{najwcześnie})
;)))))))))))

To jest nie możliwe , ponieważ teraz muszą coś zrobic super , coś tam dodac , np . hobbesy atakują ludzi a ty bierzesz broń i uciekasz z żoną i dwójką dzieci w góry , i tam sobie żyjesz . A poczekamy z drugą częścią fable jakieś od 2 - 3 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2006 o 06:35, SimFury napisał:

Po 2. A po co Ci wiecej broni nie zdąrzył byś wiekszosci nawet potrzymac w
rece!

Ale może by zrobili fajniejsze, takie które odblokowywują się gdy zrobisz bardzo dużo brązowych i srebrnych misji bo dla mnie trzy fajne miecze (Łza Avo lub jej "zła wersja" Solus i Siewca sierot) to trochę za małojak na super bronie ;P
gra jest krótka
twórcy mogli zrobić dłuższą bo gra ma dość duży potencjał ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:41, zapodaj napisał:

. A poczekamy z drugą częścią fable jakieś od 2 - 3 lat .

??? aj bym dał góra 2 na iksa a kiedy zrobią na PC to nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwarzcie że Fable 2 już robią z rok jak nie półtora roku bo jak wyszedł na PC (ang nie PL) to już był zapowiedziany Fable 2 :) czyli w przyszłym raoku już powinnien byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:07, darth 16 napisał:

Już jets nawet zapowiedź :D

Nawet filmiki widziałem już. Ale to i tak mnie nie skłoni do zakupu dwójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:30, darth 16 napisał:

A ja kupię na pewno, na filmikach wygląda fajnie ;)

Wiesz, jedynka też na filmikach wyglądała fajnie, ba, grało się nawet fajne, ale cóż z tego, skoro za krótko :)
Potem ochota przechodziła na granie. Przypuszczam, że z dwójką będzie podobnie, dlatego wstrzymam się od zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a mnie podejście twórców dziwi... Czy oni chociaż próbowali usunąć buga z napisami? Tyle czasu czekania na wersje polska, a i tak polowy rzeczy muszę się domyslać z kontekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie fable podobalo sie z jednego(oraz z wielu innych) powodu.Mozna bylo byc sie kim chce.Fabula nie nazucala nam zeby byc dobrym czy zlym po prostu grasz swoim charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 15:48, DragonLord napisał:

> Trudne może nie jest ale sprawia dużo frajdy ;) a co do walk są napewno lepsze niż w G2
;P
Lepsze, bo nie wymagają nawet tak zaawansowanej taktyki jak blokowanie? W GII gdy atakuje Cie
Ork to: albo zwiewasz (bo jesteś za słaby) albo angażujesz się w walkę (bohater nie jest workiem
treningowym, ginie bo 2-3 atakach, tak więc trzeba grać bardziej finezyjnie). Dopiero po pokonaniu
takiego przeciwnika jest duża satysfakcja. W Fable walisz od niechcenia, po jakimś 20% gry
w ogóle można nie przejmować się ciosami wroga. Ta gra przechodzi się niemal sama. Ba, poziom
trudności, zamiast być coraz wyższy - opada.


Skoro uważasz że takie łatwe to lataj na wszystkich bez zbroi i tylko z pięścami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 17:12, saluczka napisał:

Skoro uważasz że takie łatwe to lataj na wszystkich bez zbroi i tylko z pięścami.

Ekhm, a jaki jest sens tej wypowiedzi? Wiesz, każda gra może być trudna, o ile gra się w nią stojąc na głowie i mając zawiązane oczy. Ja nie przechodziłem gry "od deski do deski" (w zasadzie to przez nią szybko przelatywałem), a mimo to nie miałem żadnych problemów w jakimkolwiek miejscu. Walka na pięści też nie jest trudna - co najwyżej uciążliwa, gdy każdego wroga trzeba byłoby walić przez parę minut, ale finezji dalej w tym nie ma. Nie widzę zbytniej przyjemności z gry, która nie stawia żadnego wyzwania dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować