Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #16: Powrotu której zasłużonej serii gier Atari oczekujesz najbardziej?

40 postów w tym temacie

Zaznaczyłem Neverwinter Nights, choć myślałem nad zaznaczeniem Dungeons & Dragons. Mimo bycia wielkim fanem serii Baldur''s Gate nie chciałbym ujrzeć trzeciej jej odsłony. Fabuła cyklu została definitywnie zamknięta w Tronie Bhaala. Część trzecia musiałaby być opatrzona jedną z najbardziej naciąganych historii w świecie cRPGów. Byłaby to dla mnie po prostu profanacja. Spadkobierca Baldur''s Gate? Tak. Kontynuacja Baldur''s Gate? Nie. Za to Neverwinter Nights to inna para kaloszy. Obie części praktycznie nie są ze sobą fabularnie powiązane, więc zapewne i z trójką byłoby tak samo. Dziwi mnie, że na liście zabrakło Icewind Dale. Jest to seria, której trzecią część naprawdę chciałbym ujrzeć, rzecz jasna wykorzystującą mechanikę czwartej edycji D&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna być opcja "Niech zrobią coś nowego ale tak dobrego jak Baldur''s" bo nie byłoby sensu kontynuować sagi, która została w tak wspaniały sposób zakończona. Osobiście cały czas mam nadzieję, że zagram jeszcze kiedyś w erpega tak dobrego jak Baldur''s , ale to już chyba se ne vrati....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NwN i tak się ukaże. Projekt jest w zasadzie cały czas rozwijany i nie wierzę żeby go szybko porzucili.

W sumie zgadzam się z Azuredragonem...też chętnie bym pograł w Icewind Dale 3, ale obowiązkowo z silnikiem infinity może tylko lekko podrasowanym. W tej grze było coś magicznego czego nie miał nawet Baldur''s gate;)Nie przeczę że BG jest o dwie klasy lepszą grą ale ID mnie zauroczyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na NWN i mam nadzieję, że nie wydadzą BG3! Nie mogą zepsuć i tej sagi! Szczególnie, że nawet jeśli będzie to pewnie nie zrobi tego ani BioWare ani Obsidian, a to już wskazuje na wielką porażkę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU 2 i tyle w temacie :) TDU był pierwszą grą, którą kupiłem toż po premierze a czekałem na grę od pierwszych newsów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU, bo tu iwdzę największe prawdopodobieństwo, że nic nie będzie zepsute. BG to boska legenda, która powinna już jednak legendą pozostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate II to niepodważalnie jedna z najlepszych gier RPG jakie kiedykolwiek powstały , dlatego też setki tysięcy graczy na całym świecie bardzo ucieszy się z trzeciej część Baldur''s Gate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować