Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrbov

BattleForge - Temat ogólny

282 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2009 o 19:19, Narmo napisał:

/.../


Tyle, że te serwery miały szare kropki, czyli były ''offline or unavalible''. Ale już jest w porządku, wieczorkiem wszystkie się zrobiły zielone i gram. Dzięki za podstawowe rady, ukończyłem już samouka i pierwszą misję i mam jeszcze jedno pytanie, czy lootować da się także zwykłe karty, a nie upgrade''y i czy gold przydaje się do czegoś innego niż upgrade''owanie kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie klienta i kupiłem starter kilka dni temu i jestem z Battleforge jak najbardziej zadowolony. :) Aktualnie korzystam z talii frost i bardzo mi się ona podoba. Szkoda tylko, że nie mogę trafić kilka kart ultra rare, które bardzo by mi się przydały. :P A punkty się kończą, bo mam pecha do kart z boosterów i zwykle nie schodzą one za odpowiednią ilość na AH.
Mam jeszcze jedno pytanie - czy sprzedawanie punktów do gry poprzez Allegro jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki jest jakaś inna możliwość zdobycia Promo card niż na AH
Bo ceny są kosmicznie przegięte gdy chciałem zamówić na gram.pl w tym momęcia brakło im opakowań a potem jak doszły nowe już nie rozdawali kluczy do kart promo >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego newsa już sprawdzałem
Mogliby rozdać klucze do kart promo bo na AH robi się niezła jazda Constructor promo wczoraj chodził jedynie po 7-9k BFp >.> jak dla mnie to małe przegięcie żeby kupić jedną kartę kupuj 3 razy 3k BFp co mi się nie uśmiecha
Chciwość ludzka niema grać w grach dobrze to widać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 13:52, B1SH0P napisał:

> > Witam mam pytanie jak Battleforge będzie mi działać na http://www.reactor.pl/produkt-notebook-hp-pavilion-dv6-1110ew-156-cali-t4200-4-gb-250-gb-vhp,44721/

>
> > ?
> Na low powinno chodzić powyżej 30 klatek :)
>

Ściągnąłem sobie to i działa na high 30-40 klatek.


Chyba nie grałeś w rozróbie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 14:51, kubeq24 napisał:

> > > Witam mam pytanie jak Battleforge będzie mi działać na http://www.reactor.pl/produkt-notebook-hp-pavilion-dv6-1110ew-156-cali-t4200-4-gb-250-gb-vhp,44721/

>
> >
> > > ?
> > Na low powinno chodzić powyżej 30 klatek :)
> >
>
> Ściągnąłem sobie to i działa na high 30-40 klatek.

Chyba nie grałeś w rozróbie ^^


Właśnie grałem :-P i było okolo 24-28 FPS. Było 4 graczy i dużoo mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 14:41, Pawlo09 napisał:

darmowa wersja jest ale ona jest słaba.

i ta wersja jest w pełni darmowa nie trzeba do niej dokupywać kart itp można je zdobyć za punkty w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja darmowa to 32 dosyć słabe karty i brak punktów na rozbudowę talii. Spełnia ona fajnie funkcję wersji demo. Punkty trzeba dokupić w realu, chociaż twórcy przebakiwali cos o zarabianiu w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 14:38, gamemaster napisał:

Mam pytanie czy BattleForge jest w pełni darmową gra i czy jak zacznę grać to po jakimś
czasie nie będę musiał płacić abonamentu ?


Nie, BF nie jest darmową grą. Istnieje coś takiego jak jej darmowa wersja, ale jest ona swoistą wersją demo. Polecam full wersję, dostaje się dobre karty i punkty na dokupienie większej ich ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeżeli rozszerzę swoje konto w BF z darmowego na zwykłe to czy będę mieć te 64 karty i 3k BFP czy będą tylko 32 karty z wersji darmowej i 3k BFP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować