Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve naprawia xboksowe Left 4 Dead

19 postów w tym temacie

Grzegorz Bonter

Xboksowa wersja Left 4 Dead okazała się łakomym kąskiem dla osób psujących zabawę. Gra ma poważną lukę, która pozwala na manipulowanie jej zawartością w raczej niepożądany sposób. Na szczęście łata jest już w drodze.

Przeczytaj cały tekst "Valve naprawia xboksowe Left 4 Dead" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To "Pomniejszone miasto" to skybox, cokolwiek tam się nie wsadzi będzie na nim widać (wilkie postacie też)
Zapytajcie kogoś kto grał w gmoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 11:59, Half-Devil napisał:

Jestem pod wrażeniem, że gra/x360 wytrzymuje takie zabawy i trzyma niezłą płynność.


Dokładnie o tym samym pomyślałem oglądając filmik. Naprewdę świetna optymalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawia? Poprostu blokuja wersji xboxowej wszelkie modyfikacje. Na PC wlasnie tak jest, czy to zle? Valve by nawet przez mysl nie przeszlo zeby modding w jakikolwiek sposob utrudniac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można wydać tak nie dopracowaną grę? rynek gier schodzi na psy... i dziwicie się że ludzie wolą sciągać gry? też bym wolał sciągnąc niż zapłacić 200zł i jeszcze nie móc normalnie pograć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:33, Mroczny Joga napisał:

Jak można wydać tak nie dopracowaną grę? rynek gier schodzi na psy... i dziwicie się
że ludzie wolą sciągać gry? też bym wolał sciągnąc niż zapłacić 200zł i jeszcze nie móc
normalnie pograć...


Przeczytałeś newsa, obejrzałeś filmik?
Czy tylko spamujesz dla spamowania i usprawiedliwiania piractwa? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 14:29, Waaazuuup napisał:

> Jestem pod wrażeniem, że gra/x360 wytrzymuje takie zabawy i trzyma niezłą płynność.


Dokładnie o tym samym pomyślałem oglądając filmik. Naprewdę świetna optymalizacja


a co to za różnica czy postać jest powiększona do wielkości wieżowca czy zmniejszona do wielkości mrówki? i tak ma tyle samo polygonów i teksturę w tej samej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze musieli mieć nie lada ubaw i atrakcję ;D

Heh, na filmiku wszystko to wygląda dość zabawnie, ale pewnie osoby które chciały normalnie pograć miały kłopot, by znaleźć tego typu serwer - musiało to być dość frustrujące i pewnie zniechęciło większość z nich do potyczek z innymi graczami. Dobrze, że Valve interweniuje i wyda stosowną aktualizację - bo do takiego czegoś nie powinni w ogóle dopuścić, ale wpadki zdarzają się nawet najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:56, pendejo napisał:

a co to za różnica czy postać jest powiększona do wielkości wieżowca czy zmniejszona
do wielkości mrówki? i tak ma tyle samo polygonów i teksturę w tej samej wielkości.


Nie chodzi mi o postacie czy budynki, a o momenty wybuchów bomb i mołotowów. Byłem przekonany, że animacja za chwilę stanie w miejscu, a tu tylko zwolniła, do poziomu który można zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 19:20, Waaazuuup napisał:

Nie chodzi mi o postacie czy budynki, a o momenty wybuchów bomb i mołotowów. Byłem przekonany,
że animacja za chwilę stanie w miejscu, a tu tylko zwolniła, do poziomu który można zaakceptować.


no chyba że tak ;] gry od valve zawsze były świetnie zoptymalizowane. Pamietam jak grałem w half life 2 na gf 4 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam jak Valve tak po prostu mogło wypuścić Left 4 Dead na Xboksa 360 aż tak zabugowane... Chyba chęć jak najszybszego wydania tej gry i jak najszybszego na niej zarabiania , przysłoniło im tak podstawową rzecz jak wyszukanie błędów w czasie beta testów. Na tym filmiku , może i wygląda to całkiem fajnie , ale po góra tygodniu pewnie przestało by to być ciekawe i gra wylądowała by w szafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować