Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Legacy of Kain: Defiance - opinie, porady, spostrzeżenia

256 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 19:52, paweusz napisał:

Sorry, że piszę 2 posty pod rząd, ale może odpowiesz mi na pytanie, które zadałem w poście
poprzednim.


podskocz i w trakcie skoku włącz soul suck ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:58, Sand Wraith napisał:

> Sorry, że piszę 2 posty pod rząd, ale może odpowiesz mi na pytanie, które zadałem w poście

> poprzednim.

podskocz i w trakcie skoku włącz soul suck ;p

Próbowałem, ale doskakuję do połowy wysokości, na której jest ta dusza. Spróbuję jeszcze raz może dołączę screen''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 20:02, paweusz napisał:

> > Sorry, że piszę 2 posty pod rząd, ale może odpowiesz mi na pytanie, które zadałem
w poście
>
> > poprzednim.
>
> podskocz i w trakcie skoku włącz soul suck ;p
Próbowałem, ale doskakuję do połowy wysokości, na której jest ta dusza. Spróbuję jeszcze raz
może dołączę screen''a...

ty nie masz tam wskoczyć, po prostu podejdź do tej półki podskocz i włącz soul suck ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:13, paweusz napisał:

Gram teraz Razielem pierwszą misję - mam wchłonąć ostatnią duszę. Tyle, że ona jest na skalnej
pułce i nie potrafię się tam dostać. Co zrobić?


Stań na półce na której są zablokowane mackami drzwi, tak aby Raziel patrzył na nie, włącz tryb FPP i odwróć się w prawo -> zobaczysz schody. Teraz wystarczy skoczyć do nich, wspiąć się na nie i potem już spokojnie przefruniesz do ostatniej duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:11, anubis1990 napisał:

jestem reizelem i pochłonołem miecz wiatru i traktuje nim urny i nic


Urny (chodzi ci o te stojące wazony?) należy zapalić - mieczem ognia, albo zgasić jeśli są zapalone - mieczem wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciekam Razielem w jego 1 misji(podnosi się woda czy coś takiego) muszę skoczyć gdzieś żeby się uratować. Na górze jest pułka skalna ale do niej nie doskoczę(pod nią jest dusza)-na co muszę wskoczyć wcześniej.


[sorry za spam]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:08, paweusz napisał:

Uciekam Razielem w jego 1 misji(podnosi się woda czy coś takiego) muszę skoczyć gdzieś żeby
się uratować. Na górze jest pułka skalna ale do niej nie doskoczę


Jesteś pewien? ;)
Wystarczy spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 15:08, paweusz napisał:

Uciekam Razielem w jego 1 misji(podnosi się woda czy coś takiego) muszę skoczyć gdzieś żeby
się uratować. Na górze jest pułka skalna ale do niej nie doskoczę(pod nią jest dusza)-na co
muszę wskoczyć wcześniej.
[sorry za spam]


Najprawdopodobniej musisz wskoczyć na ścianę - w jednym miejscu tekstura jest trochę inna - takie poziome linie , wygląda to tak jakby opadł "tynk" (ma pewno Kainem już po takiej "drabinie" wchodziłeś, więc wiesz jak to wygląda). Potem się na tym wspinasz i z góry już dofruniesz dalej.
Do ostatniej półki w tej ucieczce też doskoczysz - wygląda to dużą przerwę, ale jeśli się zbliżysz do krawędzi włączy się już cut-scenka i Razielowi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:27, paweusz napisał:

Gdzieś tutaj mam zdobyć artefakt, by się stąd wydostać, ale gdzie i jak


Jakbyś tak jeszcze opisał miejsce albo nazwę i napisał, który rozdział. Ewentualnie jakie masz już miecze. Bo z samego screena ciężko jest cokolwiek wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2006 o 17:57, Ninja Seba napisał:

Jakbyś tak jeszcze opisał miejsce albo nazwę i napisał, który rozdział. Ewentualnie jakie masz
już miecze. Bo z samego screena ciężko jest cokolwiek wywnioskować.

Pierwsza rozdział z Razielem. Uciekłem przed mgłą. Muszę wejśc na górę-tam są drzwi,żeby je otworzyć trzeba mieć artefakt. Ponoć ma być w "pokoju" na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to to pomieszczenie jest zalane wodą, tylko, że w świecie spektralnym, w którym jesteś tej wody nie ma. Musisz poszukać takiego miejsca mało widocznego i tam się wchodziło i zabierało jakiś przedmiot. Poszukasz jeszcze trochę i na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:00, paweusz napisał:

Pierwsza rozdział z Razielem. Uciekłem przed mgłą. Muszę wejśc na górę-tam są drzwi,żeby je
otworzyć trzeba mieć artefakt. Ponoć ma być w "pokoju" na zdjęciu.


Na razie możesz zapomnieć o tym pokoju, przynajmniej na kilkadziesiąt minut (a, może 1-2h nawet) w grze. Tak jak pisał Ninja Seba, to pomieszczenie jest zalane wodą i dopiero po wyjściu ze świata spektralnego będziesz mógł tam podpłynąć. Na razie stojąc przy tych drzwiach na górze musisz udać się w lewo - będziesz miał 2 wysepki po których trzeba skakać - i potem korytarzami, aż wyjdziesz na dwór. Tam będziesz musiał dużo zrobić zanim zyskasz możliwość powrotu do świata materialnego.

Pamiętaj żeby wszystko sprawdzać, a jak nie wiesz co zrobić rozglądać się w trybie FPP, to czasem pomaga dostrzec przejścia, trudno widoczne przy normalnej kamerze.

Polecam tekże czytanie opisów celów w podmenu pod bodajże F (a może C? - jakby co sprawdź w ustawieniach). Wypisane tam pojedyncze zdania często pomagają zrozumieć czego teraz trzeba szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować