Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Legacy of Kain: Defiance - opinie, porady, spostrzeżenia

256 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2006 o 18:49, wicia211 napisał:

czesc mam problem jestem chyba w 4 czesci legenc of kain def....sa tam jakies groby czy sarkofagi
i nie umie sie z tamtad wydostac co zrobicccccccccc???????

Kim grasz, czy są tam takie koksowniki (które można zapalić) albo daj jakiś screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem razielem to jest taka zielona plansza hihi sa tam dwie pary drzwi ktore sa zamkniete i dwa okna za kratami ale nie ibzie do nich nawet doskoczyc a na samym srodku sa dwa grobowce jeden caly a drugi uszkodzony i unosi sie nad nimi dziwny dym i czacha a takrze cio chwile pokazuja sie te smieszne duchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 20:01, wicia211 napisał:

a teraz nastepny problem co z tymi glowami co na mnie patrz i vprzez to drzwi sie ciagle zamykaja????


Na razie nie przejedziesz. Musisz znaleźć inną drogę, która doprowadzi Cię do Kuźni Mroku (czy jak to tam nazwać), gdzie dostaniesz nową formę Soul Reavera - Dark Reavera. On pozwoli Ci przemienić się w dym i ominąć te łby. Ale to później, napierw znajdź Kuźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę. Mój braciak zmieniał windowsa i zapomiał zgrać savey :/ Byłem na początku w 9 chapterze. Jak ktos by miał taki save to niech wyśle (może byc nawet z 8 chapteru ). Mój numer gg 7608098 jeśli macie to napiszcie pls :) z góry dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak otwieram pelen poradnik na plycie to nie moge go przeczytac bo nie pisze po poslku tylko sa jakies kwadraciki czy jakos tak :D pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam o pomoc . Jestem chyba w 9 chapterze w cytadeli wampirów jako Kain. muszę zdobyć element ziemi w drugiej wieży i niewiem gdzie on jest a na dodatek nad karzdymi drzwiami jest gargulec . I jeszcze do tego jest tylko jeden przełącznik ale za wysoko by go jak kolwiek uruchomić . Jeszcze raz proszę o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem i właśnie chciałem się o to zapytać. :) Kolumnę zniszczyłem i byłem na górze, są tam drzwi które trzeba otworzyć jakimś przedmiotem, ale ja nic nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jak otwieram pelen poradnik na plycie to nie moge go przeczytac bo nie pisze po poslku tylko sa jakies kwadraciki czy jakos tak :D pomocy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 10:56, xardas9 napisał:

mam pytanko jak otwieram pelen poradnik na plycie to nie moge go przeczytac bo nie pisze
po poslku tylko sa jakies kwadraciki czy jakos tak :D pomocy !!


NIGDY nie pogrubiaj tekstu posta, gdyż jeżeli ktoś będzie chciał przeczytać twój post to i tak to zrobi! Odnośnie problemu, to pewnie masz :
a)piracka wersję (np. z serwera rosyjskiego i twój komp tego języka nie obsługuje)
b)jakieś problemy z językiem w komputerze
c)coś innego, na co nie wpadłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pirackiej nie mam ;) :P
no ale jak nie moge to nie moge ale mam nastepne pytanko :)

na 3 poziomie jak sie gra KAIN''em to trzeba spowrotem lazic po tym zamku i tak w kolko chodze i nic nie mozna zrobic :/ po calym zamku spowrotem lazilem i ten posazek ptaka do podziemi zaprowadzilem i jeszcze musze cos zrobic ale co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równiez mam problem.

Gdy wyszedłem już z pałacu Voradora..o ile się nie mylę to obok jest studnia i trzeba przejść przez kolumny które się podnoszą kiedy się strzeli w przełącznik ,ale kiedy wskakuję na ostatnią kolumnę, ona opada
i muszę zacząc od nowa znacie jakiś sposób,żeby dostać się na drugą stronę szybciej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować