Zaloguj się, aby obserwować  
Atomowiec

Jaką grę PC/PS3 widzicie wchodząc do sklepu z grami ?

9 postów w tym temacie

Tak jak nazwa tematu. Piszcie tutaj jaką grę na platformę PC lub PS3 widzicie od razu wchodząc do sklepu z grami.

Ja nie wiem czemu , lecz zawsze wpada mi na oko Crysis Warhead. Również prawie zawsze mój wzrok przykuwa GW Nightfall , lub Diablo II w platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że Crysis nie jest przystosowany do konsol, jak by chcieli to by mogli dokonać zmian w silniku i woile. Ale po co, jak na konsole jest mnóstwo dobrych shooterów.

A co do tematu, jak wchodzę do sklepu to ostatnio rzuca mi się w oczy nowy Need for Speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak bylem w EMPiKu to rzuciły mi się w oczy zwłaszcza Drakensang: The Dark Eye (z tego co widziałem chyba Edycja Kolekcjonerska, ale nie jestem pewien), PES 2009 i mnóstwo GTA IV ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 07:30, KOWAL0 napisał:

ja nie muszę otwierać oczu, wiem że tam jest GTA 4

a crysis warhead nie wyszedł na ps3 ponieważ żadna konsola nie uciągnęłaby takiej gry

Jedno powiem tylko smutno mi z twojego powodu :/ Żadna konsola nie uciągnęła by Crysisa :P Zobacz gry na PS3 takie jak killzone 2 God of Wary itp. albo na Xksa Gearsy :) smutno mi z twojego powodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować