Zaloguj się, aby obserwować  
Edi_B

Problem z grą Spartan: Total Warrior

13 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2006 o 13:45, Edi B napisał:

Mam problem z grą. Gra nie hce mi sie zainstalować.


To ją zachęć ;P A tak poważnie to powiedział byś coś więcej bo przyczyny mogą być różne. Napisz jaki komunikat daje system lub co się dzieje że nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudełu było napisane Play Station2 - czy to oznacza, sze mósze miedź specjaly napent, bo w napencie CD nic sie nie cieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:53, Edi B napisał:

Na pudełu było napisane Play Station2 - czy to oznacza, sze mósze miedź specjaly napent, bo
w napencie CD nic sie nie cieje?

Ta gra jest do Play Station 2 czyli do konsoli, która jest podłąnczana do telewizora. I na kompie to raczej nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:56, Michał Raven napisał:

Ta gra jest do Play Station 2 czyli do konsoli, która jest podłąnczana do telewizora. I na
kompie to raczej nie pójdzie.

Nie ma jakiekoś programu, szepy gra ciałała na kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze może powinneś jeszcze potrenować na grach planszowych. Bo coś mi się wydaje że w twoim przypadku możesz pomylić myszkę z klawiaturą. Dam ci jedną dobrą radę napisz za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:59, Edi B napisał:

> Ta gra jest do Play Station 2 czyli do konsoli, która jest podłąnczana do telewizora.
I na
> kompie to raczej nie pójdzie.
Nie ma jakiekoś programu, szepy gra ciałała na kompie?

Może i są ale ja o nie się nie otarłem.....Jedyna rada jaka widzę to zakup Play Station 2 (około 700zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 13:59, Mo Hair napisał:

Chłopcze może powinneś jeszcze potrenować na grach planszowych. Bo coś mi się wydaje że w twoim
przypadku możesz pomylić myszkę z klawiaturą. Dam ci jedną dobrą radę napisz za rok.


Mam pare kier planszowyh, ale som sa dóże i nie mieszczą sie do napetu Cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2006 o 14:01, Edi B napisał:

> Chłopcze może powinneś jeszcze potrenować na grach planszowych. Bo coś mi się wydaje że
w twoim
> przypadku możesz pomylić myszkę z klawiaturą. Dam ci jedną dobrą radę napisz za rok.


Mam pare kier planszowyh, ale som sa dóże i nie mieszczą sie do napetu Cd.


Przecież ty robisz sobie jaja. Chwileczke czy ty dzisiaj przypadkiem nie zakładałeś już tematu o modkach, w którym "wyraziłeś swoją opinię" o nich. I miałeś nick Edi baba?? Pewnie dało bana, ale ty i tak powróciłeś "siać zamęt". Ale mogę się mylić, a napewno się nie przyznasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować