Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!

241 postów w tym temacie

gram.pl

"Wspólne sieciowe eskapady rozpoczną się w sobotę (20 grudnia), w samo południe!" - tak zapowiadaliśmy i tak się stało. Bramy pierwszego w historii polskiego serwera gry MMO zostały otwarte. I Ty właśnie teraz możesz je przekroczyć!

Przeczytaj cały tekst "Pora otworzyć bramy Hyborii. Dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 już dziś!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12:11 - Nie można połączyć się z serwerem utoryzacji. Login i Hasło taki sam jak na koncie Funcomu. Na koncie F pisze, że konto konto jest zamrożone, pomimo że pisze Age of Conan Beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:13, gawronus napisał:

12:11 - Nie można połączyć się z serwerem utoryzacji. Login i Hasło taki sam jak na
koncie Funcomu. Na koncie F pisze, że konto konto jest zamrożone, pomimo że pisze Age
of Conan Beta


Tam nikt nie pisze ;) Wybaczcie ale takie błędy rażą w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsza jest dobra propaganda :) To nic, ze zalogowac sie nie mozna, najwazniejsze, ze oficjalnie "bramy pierwszego w historii serwera gry MMO zostały otwarte". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam ale czy ktoś tutaj sobie jaj nie robi? Dostałem klucz do bety, utworzyłem konto na stronie https://register.ageofconan.com/ i co? Jak wchodzę do profilu konta to mam tekst:
Twoje konto jest obecnie anulowane i czas gry wygasł. Aby kontynuować przygodę, REAKTYWUJ SWOJE KONTO.
A reaktywacja polega na zapłaceniu za kolejny miesiąc. Czyli co, mam zapłacić za to betę bo jak widać klucz który dostałem nie umożliwia gry!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bezpieczna wyspna" i "piraci" jakoś dziwnie brzmią -.-'''' no w każdym razie mam dziwne wrażenie, jakbym grał znowu w Wiedzmina... tak czy inaczej - na Conana się nie skuszę.

PS: Ten odtwarzacz naprawde nie jest najlepszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:16, Igorwer napisał:

> 12:11 - Nie można połączyć się z serwerem utoryzacji. Login i Hasło taki sam jak
na
> koncie Funcomu. Na koncie F pisze, że konto konto jest zamrożone, pomimo że pisze
Age
> of Conan Beta

Tam nikt nie pisze ;) Wybaczcie ale takie błędy rażą w oko


Sorki za tak katastrofalne zdanie, ale nerwy mnie dopadły.

Teraz wyskakuje inny komnikat:
"Autoryzacja nie powiodła się. Pamiętaj, że hasła mogą zawierać wielkie litery. (14)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam teraz inny blad mianowicie ze zle wpisalem nazwe uzytkownika lub haslo :) mimo ze jest ono prawidlowe ciekawe kiedy bedzie mozna sie zalogowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować