Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

TimeShift

341 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 19:28, Tokix napisał:

Próbowałeś zatrzymać czas ?


Dzięki za reakcje. Nieco spóżnionas jest. Spowlonilem czas i w krytycznym momęcie zatrzymałem i przeszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząlem grać w Timeshifta. Fajna gierka. Zacząłem grać odrazu po przejściu Gears Of War i muszę powiedzieć, że Timshift podoba mi się bardziej (może dlatego, że GoW juz trochę czasu ma). Fajna sprawa z tą kontrolą czasu. Najbardziej lubie zabierać broń przeciwnikom, fajnie później wyglądają tacy bezdradni (zabrać broń i pare kulek w beret). Dziwi mnie troche, że mało szumu było wokół tego FPS''a, może dlatego że w tym czasie wyszło dużo tego typu gierek (GoW PC, Crysis, CoD4, Kane & Lynch, Jericho, Lost Planet.. itd.). Jestem fanem Half-Lifów i muszę powiedzieć, że chodząc tunelami i w zdezelowanych budynkach da się wyczuć ten klimat (takie przynajmiej jest moje odczucie), z resztą jak i w innych tego typu grach wydawanych przez Sierre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem gry.
Dostałem misje aby dostać się na miejsce katastrofy sterowca i w wytycznych misji mam "dostań się na miejsce katastrofy od strony rusztowania".
Tylko jak to zrobić??
Mam rusztowania i mam windę która jedzie w górę jak kręcę jakimś kołem a opada jak przestaję kręcić. Jak pokręcę tak żeby dało sie do windy doskoczyć to jest to za nisko aby dało się wskoczyć na kolejne piętro, a jak za wysoko to do windy nawet nie wejdę.
Wie ktoś może jak to przejść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:02, Abok napisał:

Mam problem z przejściem gry.
Dostałem misje aby dostać się na miejsce katastrofy sterowca i w wytycznych misji mam
"dostań się na miejsce katastrofy od strony rusztowania".
Tylko jak to zrobić??
Mam rusztowania i mam windę która jedzie w górę jak kręcę jakimś kołem a opada jak przestaję
kręcić. Jak pokręcę tak żeby dało sie do windy doskoczyć to jest to za nisko aby dało
się wskoczyć na kolejne piętro, a jak za wysoko to do windy nawet nie wejdę.
Wie ktoś może jak to przejść??

Kręć kołem na max i od razu biegnij z spowolnieniem czasu do windy.Wskocz.I użyj odwracania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja i kolejny problem.
Jestem w fabryce broni, ma sie dostać na główny poziom, uruchomiłem jakiś tunel powietrza i teraz muszę przejść po wirniku do otwartego tunelu, tylko jak to zrobić??
zatrzymuje czas idę po wirniku i nie mam jak przejść do tunelu, kiedy chcę przeskoczyć na kolejną dechę to spadam i nie żyje, próbowałem jakoś użyć odwracania czasu ale wtedy powietrze mnie wsysa i kiedy opadam wiatrak robie ze mnie mielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:12, Abok napisał:

Znowu ja i kolejny problem.
Jestem w fabryce broni, ma sie dostać na główny poziom, uruchomiłem jakiś tunel powietrza
i teraz muszę przejść po wirniku do otwartego tunelu, tylko jak to zrobić??
zatrzymuje czas idę po wirniku i nie mam jak przejść do tunelu, kiedy chcę przeskoczyć
na kolejną dechę to spadam i nie żyje, próbowałem jakoś użyć odwracania czasu ale wtedy
powietrze mnie wsysa i kiedy opadam wiatrak robie ze mnie mielone.

przejżyj temat, rozwiazanie problemu z wiatrakiem się pojawiało parę razy ;]

Dnia 23.05.2008 o 15:12, Abok napisał:

powietrze mnie wsysa i kiedy opadam wiatrak robie ze mnie mielone.

ale całkiem niezły widok jest przy tym w zwolnionym tempie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 15:12, Abok napisał:

Znowu ja i kolejny problem.
Jestem w fabryce broni, ma sie dostać na główny poziom, uruchomiłem jakiś tunel powietrza
i teraz muszę przejść po wirniku do otwartego tunelu, tylko jak to zrobić??
zatrzymuje czas idę po wirniku i nie mam jak przejść do tunelu, kiedy chcę przeskoczyć
na kolejną dechę to spadam i nie żyje, próbowałem jakoś użyć odwracania czasu ale wtedy
powietrze mnie wsysa i kiedy opadam wiatrak robie ze mnie mielone.

musisz nacisnąć F w tym momencie i cię wciągnie do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tom grę bo bardzo mi się spodobała wkrótce ją dostane, ale na serio ma takie wymagania jakie są pokazane na gram.pl ja mam takiego kompa: AMD Sempron(tm) 2300+1.58 GHz, 1.25 GB RAM, 128 MB shardery 2.0. Będzie mi chodził TimeShift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 11:20, K2-213 napisał:

Kupiłem tom grę bo bardzo mi się spodobała wkrótce ją dostane, ale na serio ma takie
wymagania jakie są pokazane na gram.pl ja mam takiego kompa: AMD Sempron(tm) 2300+1.58
GHz, 1.25 GB RAM, 128 MB shardery 2.0. Będzie mi chodził TimeShift

e a jaka karta graficzna? oprócz tego ,że jak się domyslam z pamiecią 128 MB...
procesor nie za szybki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 00:53, seles napisał:

> Kupiłem tom grę bo bardzo mi się spodobała wkrótce ją dostane, ale na serio ma takie

> wymagania jakie są pokazane na gram.pl ja mam takiego kompa: AMD Sempron(tm) 2300+1.58

> GHz, 1.25 GB RAM, 128 MB shardery 2.0. Będzie mi chodził TimeShift
e a jaka karta graficzna? oprócz tego ,że jak się domyslam z pamiecią 128 MB...
procesor nie za szybki...

SAPPHIRE RADEON 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:11, K2-213 napisał:

SAPPHIRE RADEON 9550


Z wymagań:

Nieobsługiwane karty graficzne:

ATI Radeon: 7***; 8***; 9***; x1050


Nie pograsz sobie z tą kartą, choć nie wykluczam że może gra ruszy... ale wątpie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 09:21, hunter22 napisał:

> SAPPHIRE RADEON 9550

Z wymagań:

Nieobsługiwane karty graficzne:

ATI Radeon: 7***; 8***; 9***; x1050


Nie pograsz sobie z tą kartą, choć nie wykluczam że może gra ruszy... ale wątpie :(

Szkoda bym sobie pograł. Dzienki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 23.06.2008 o 09:21, hunter22 napisał:

Nie pograsz sobie z tą kartą, choć nie wykluczam że może gra ruszy... ale wątpie :(

oj chyba nie ruszy, mi się czasem wieszała na wiekszych szczegółach a mam lepszą kartę. Ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 13:55, K2-213 napisał:

Szkoda bym sobie pograł. Dzienki za pomoc


Tak, szkoda... co jak co ale gra jest wypaśna, może tam kilka niedomówień i wad ma, ale biorą jak jako całość, w szczególności walkę z przeciwnikami (jak się wie co i jak z zabawą z czasem) jest miażdżąco ciekawa :P

Zainwestuj w lepszą kartę, a będzie ci dane osobiście sprawdzić tą, jedną z lepsiejszych gier ostatnich miesięcy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować