Zaloguj się, aby obserwować  
Woko11

TimeShift

341 postów w tym temacie

Core 2 Duo E4300 2.4GHz (kręcony)
Abit IB9 (p965)
2GB DDR2
GF 7900GS
tyle chyba z najważniejszych sprzętów, problem naprawiłem ale nie wiem czy nie zrobi mi się tak samo jak jeszcze raz zainstaluje... a sterowników najnowszych nie instalowałem tylko te dodane do płyty głównej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag! Po zainstalowaniu tych zalecanych sterowników beta dzisiaj (wkurzał mnie ten komunikat) nie da się grać :-( gra po paru minutach za każdym razem zawiesza mi komputer. :-( Na starych sterownikach (z listopada) chodziła płynnie...
Na dodatek przy ich instalacji pisało, że nie przeszły testów zgodności z Windows xp.
chyba wrócę do ytych starych :-(
Ktos jeszcze tak ma? A wy na jakich sterach gracie?

2 rzecz: przy mojej karcie NV GeForce 8600 GT textury mam tylko'' średnie'', jakość też ''dobrą'' tylko. W rozdzielczości 900x600 cienie i trawa np są dość spixelowane. Przy polepszeniu ustawień gra nie chodziła całkiem płynnie. Najlepsze ustawienia pójdą tylko na Viście czy jak?
(zawiasy nie miały raczej nic wspólnego z ustawieniami, zawiesza się teraz i na tych słabszych ustawieniach grafiki :-( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 11:37, seles napisał:

Niech to szlag! Po zainstalowaniu tych zalecanych sterowników beta dzisiaj (wkurzał mnie ten
komunikat) nie da się grać :-( gra po paru minutach za każdym razem zawiesza mi komputer.
:-( Na starych sterownikach (z listopada) chodziła płynnie...
Na dodatek przy ich instalacji pisało, że nie przeszły testów zgodności z Windows xp.
chyba wrócę do ytych starych :-(
Ktos jeszcze tak ma? A wy na jakich sterach gracie?

2 rzecz: przy mojej karcie NV GeForce 8600 GT textury mam tylko'' średnie'', jakość też ''dobrą''
tylko. W rozdzielczości 900x600 cienie i trawa np są dość spixelowane. Przy polepszeniu ustawień
gra nie chodziła całkiem płynnie. Najlepsze ustawienia pójdą tylko na Viście czy jak?
(zawiasy nie miały raczej nic wspólnego z ustawieniami, zawiesza się teraz i na tych słabszych
ustawieniach grafiki :-( )



po pierwsze odinstaluj bete to ci sie karta zjebie....sry za słowa.... i graj na tych najnowszych z licencją co niedawno wyszły....po drugie ja na 8800GTS320 grałem na wszystko max +1200-1000 rozdzielczość(nie wiem dokładnie), do tego jeszcze mam XP....Vista to syf!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:09, Pietro90210 napisał:

po pierwsze odinstaluj bete to ci sie karta zjebie....sry za słowa.... i graj na tych najnowszych
z licencją co niedawno wyszły....po drugie ja na 8800GTS320 grałem na wszystko max +1200-1000
rozdzielczość(nie wiem dokładnie), do tego jeszcze mam XP....Vista to syf!!!!!

chyba bo ci karte z**** ;)
odinstalowane :)
nie instalujcie tego g****, bety.
Już lepiej choć mogły mi coś zdażyć napsuć, raz sie zawiesiła gra jeszcze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:10, seles napisał:

> po pierwsze odinstaluj bete to ci sie karta zjebie....sry za słowa.... i graj na tych
najnowszych
> z licencją co niedawno wyszły....po drugie ja na 8800GTS320 grałem na wszystko max +1200-1000

> rozdzielczość(nie wiem dokładnie), do tego jeszcze mam XP....Vista to syf!!!!!
>
chyba bo ci karte z**** ;)
odinstalowane :)
nie instalujcie tego g****, bety.
Już lepiej choć mogły mi coś zdażyć napsuć, raz sie zawiesiła gra jeszcze :-(


po zmianie sterowników przeinstaluj gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra przeinstalowana, wszystko ok. :)
Mam problem w tej lokacji ( "misja laboratoria" lokacja z tym ''śmigłem'')
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/250bcd48403d3108ca37c2f8408bdbcd518ecc5f.png
tu się zwiedza tylko 1 poziom ? (bo wszystkie drzwi prowadzą donikąd)
i 1 "balkonik"
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/2a7a20e267f12e82b40c395abf2d4adf2f92bfe8.png
Podobno możliwe gdzieś tu jest korekcyjne nagięcie czasu, skończyły mi siępomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz po tej drabince (fotka 1), potem wlanczasz wentylator (fotka2), schodzisz ta drabinka (fotka3), dochodzisz do takiego wichajstra i robisz bajer z czasem i naciskasz wlacznik po czym szybko idziesz do tych okraglych drzwi (fotka4), zanim wskoczysz do tunelu z wiatrakiem nacisnij bajer z czasem i daj sie porwac do gory...pamietaj zeby trzymac caly czas klawisz do przodu wtedy wyladujesz na takiej rampie (fotka5)....reszty nie pisalem bo jest juz latwo :).

20071206200448

20071206200652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się za to zabiorę :P
Ja daję conajmniej 9/10 (ale jestem dopiero na początku)
W świetle innych gier, które ostatnio miały premierę to jest napewno kawałek dobrej rozrywki na miarę współczenych czasów, napewno się nie będziesz nudził ;) W klimacie trochę sf-foturystyczno-industrialnym. Dla mnie lepsze niż Crysis, (może tylko nie pod względem grafiki ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się, chociaz raz mnie w malowiczy sposób rozwalił ten wiatraczek ;)
A co do punktów, ocena w najnowszym CDA moim zdaniem została zaniżona. Nie wiem kto w tym numerze pisze recenzje :0 Dziwi mnie np., że taki 'Kane & Lynch', totalna kaszana, dostał u nich 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:02, seles napisał:

Udało się, chociaz raz mnie w malowiczy sposób rozwalił ten wiatraczek ;)
A co do punktów, ocena w najnowszym CDA moim zdaniem została zaniżona. Nie wiem kto w tym numerze
pisze recenzje :0 Dziwi mnie np., że taki ''Kane & Lynch'' dostał u nich 9/10.

czy ja wiem czy zaniżona , gra jest dobra i tylko dobra moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 16:08, cmurder napisał:

czy ja wiem czy zaniżona , gra jest dobra i tylko dobra moim zdaniem

Kane & Lynch lepszy?

Moim zdaniem taki Crysis mimo wspaniałej grafiki i rewelacyjnego silnika jest jako gra nudny. Co nam ze świetnego silnika, jeśli go nie wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować