• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Khyho

Problemy z dźwiękiem

Pytanie

Mam poważne dwa problemy. Po pierwsze, gdy gadam ze znajomymi przez skypea występuje problem z moim mikrofonem. Raz mnie słyszą, raz nie, raz są jakieś szumy i trzaski, raz słychać mnie bardzo cicho, raz bardzo głośno. Nie wydaje mi się by był to problem z łączem gdyż jak włączam nagrywanie dźwięków w windowsie jest tak samo.
Drugi problem występuje z nagrywaniem dźwięku do gameplay-ów w xfire. Z początku w ogóle nie było żadnego dźwięku (po mimo ustawionej opcji "nagrywaj dźwięk"), potem zaczęły pojawiać się trzaski, w końcu kilka dni temu dźwięk był nagrywany normalnie. Aż tu nagle dzisiaj gdy chciałem coś nagrać zamiast dźwięku znów mam trzaski. Wie ktoś o co w tym chodzi? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2008 o 17:14, zakrokrzy napisał:

Mam poważne dwa problemy. Po pierwsze, gdy gadam ze znajomymi przez skypea występuje
problem z moim mikrofonem. Raz mnie słyszą, raz nie, raz są jakieś szumy i trzaski, raz
słychać mnie bardzo cicho, raz bardzo głośno. Nie wydaje mi się by był to problem z łączem
gdyż jak włączam nagrywanie dźwięków w windowsie jest tak samo.
Drugi problem występuje z nagrywaniem dźwięku do gameplay-ów w xfire. Z początku w ogóle
nie było żadnego dźwięku (po mimo ustawionej opcji "nagrywaj dźwięk"), potem zaczęły
pojawiać się trzaski, w końcu kilka dni temu dźwięk był nagrywany normalnie. Aż tu nagle
dzisiaj gdy chciałem coś nagrać zamiast dźwięku znów mam trzaski. Wie ktoś o co w tym
chodzi? -.-''


Może masz coś z kartą dźwiękową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2008 o 22:24, zakrokrzy napisał:

Próbowałem na dwóch różnych mikrofonach ;/



Może spróbuj zainstalować nowe sterowniki dzwięku np. Realtek HD, moim zdaniem najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować