• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Balint_Wojciech

Legendary_NIE instaluje się polska wersja_WinXP

Pytanie

Witam wszystkich i baaardzo proszę o pomoc.
Mam grę Legendary. Podczas instalacji wybieram opcję POLSKA WERSJA (nie mylić z językiem wybranym na czas insalacji), po czym po instalacji gra działa, ale po czesku. jak wybiorę wersję językową czeską lub węgierską to nadal mam do czynienia z opcją językową czeską.
Bardzo prosze o pomoc dlaczego tak się dzieje i co zrobić aby mieć napisy podczas gry w języku polskim.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jestem pewien że mam tylko jedną płytę.

Po instalacji na dysku znalazłem foldery z lokalizacjami polską, czeską, rosyjską, węgierską i angielską.

Po nie udanych próbach instalacji wersji polskiej (tak na oko 10 prób) skasowałem lokalizację czeską, dzięki czemu zyskałem napisy po angielsku. Wykasowanie wszyskich lokalizacji z wyjątkiem polskiej sprawiło, iż gra nie posiada żadnych napisów. Próbowałem zostawić folder z wersją angielską i zastąpić same pliki, ale efekt był ten sam, czyli brak jakichkolwiek napisów podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam, że nie na temat. Nie chce zakładać nowego tematu a mam pytanie czy gra do uruchomienia wymaga dostępu do internetu?
Nigdzie na gram.pl tej informacji nie znalazłem, a w sieci przeczytałem że tak tyle tylko że do ver ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jeszcze tylko jedno pytanie.
Czy w przypadku gdyby pomoc techniczna zawiodła, mogę dochodzić wymiany gry? Mam całość zestawu oryginalne, zarejestrowane na moim koncie. Zapłaciłem poniekąd za wersję PL......
Z przyczyn oczywistych granie po czesku mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Od informacji, iż wciągu 48 godzin uzyskam odpowiedź minęły już zdecydowanie ponad 48 godziny, a odpowiedzi nie otrzymałem. Z resztą to już nie pierwsza taka reakcja ze strony pomocy technicznej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najprawdopodobniej błąd w instalacji albo tworzeniu pliku konfiguracyjnego. Jeśli nie macie polskich napisów trzeba znaleźć plik PandoraGame.ini znajdujący się w folderze Moje Dokumenty\My Games\Legendary\PandoraGame\Config. Otwieracie ten plik w notatniku i szukacie sekcji [Engine.Engine], a tam linii Language. Linia ta powinna wyglądać tak:
Language=POL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować