Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Laptop dla graczy od Asusa z dwoma Radeonami HD 4870

28 postów w tym temacie

I po co taki lapek, który z jednej strony będzie miał niewykorzystany potencjał, a z drugiej nie będzie przeznaczony do grania... ;f
Cena... zawrotna. Baterie? W grach ciężko by im było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kifa, czytaj ze zrozumieniem - ja tylko zauważyłem, że rozdzielczość 1900x1200 nie jest HD bo HD to jest standard 1900x1080 (ewentualnie 3840×2160) i dlatego też w tekscie wiadomości było podane: "17-calowy wyświetlacz WUXGA o maksymalnej rozdzielczości obrazu 1920 na 1200 pikseli bądź 18,4-calowy ekran HD LCD (1920 na 1080 punktów)"
Nie możesz się nie zgadzać co do stwierdzonych faktów ;]

Nie powidziałem też, że nie da się grać bez klawiatury, ale że zwykle nie można grać komfortowo (i przy okazji poszukaj co znaczy słowo "bynajmniej" bo to nie jest to samo co "przynajmniej")

Co do samego sprzętu, no cóż, jak kogoś stać to wszystko można kupić, niektórzy kupują złote sedesy z których nie korzystają ;] No i nic nie wytłumaczy ładowania takich rozdzielczości do ekranów tej wielkości, przy mniejszej praca byłaby wygodniejsza a spadku jakości w obrazie nikt by nie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim laptopie za 2,5k gram spokojnie na najwyższych detalach w Wiedźmina, Gothic3 i Two Worlds (w każdym grafika zacna ;), nie do końca więc rozumiem te idee laptopów z takim konfigiem, jeśli do prawdziwych next-genów poza Crysisem jeszcze niemało, a i komputer stacjonarny lepiej mieć za to. Ale jak kto woli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ;p ale o takim sprzecię pomażyć pewnie i tak by się bardziej opłacało kupić stacjonrakę po co komuś laptop do gier ?? laptopy i nooteboki są do pracy ;) a nie do zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo no proszę laptop prawdziwie nastawiony na gry. Do tego przyszłościowy. Tylko cena pewnie też przyszłościowa (znaczy pracować na niego pewnie z rok trzeba:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować