Zaloguj się, aby obserwować  
rogal13

Gdzie można zdobyć soundtrack z Warhammer: Dawn of War ?

12 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2006 o 13:59, rogal13 napisał:

Ludu pracujący.......Klaso robotnicza.......pomóżcie

Nie wiem czy wogóle istnieje owy soundtrack w sprzedaży, ale możesz zamieścić w temacie Gram.pl - GADŻETY ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3529&u=409) propozycję , ażeby jako gadżet był sprzedawany soundtrack do Dawn of War .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:02, WorldWar3PL napisał:

> Ludu pracujący.......Klaso robotnicza.......pomóżcie
Nie wiem czy wogóle istnieje owy soundtrack w sprzedaży, ale możesz zamieścić w temacie Gram.pl
- GADŻETY ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3529&u=409) propozycję , ażeby jako gadżet
był sprzedawany soundtrack do Dawn of War .


Wydawało mi się że kiedyś ten soundtrack był do ściągnięcia na stronie cdprojektu ale nie jestem pewien. Ale dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo, szukałem troszkę po internecie, i nie znalazłem żeby sklep/ktoś to sprzedawał, ale znalazłem, że u nich do gry jest dodawany Bonus Disc zawierający jakieś wideo, obrazki i ... i właśnie soundtrack . Może wkrótce na ebay''u/allegro pokaże się jakaś oferta z soundtrackiem . Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na jakiś niemickich stronach jest wersja do ściągnięcia, jednak jest ona niekompletna, a jeden utwór chyba nie jest z warhammera. Natomiast na forum Relic znalazłem informacje jak taki soundtrack wyciągnąc samemu. Będziesz potrzebował SpookyRATv200, fda2aifc. Pliki aifc można po ściągnięciu plug ina odtwarzac na winampie.A i ten fda2aifc działa tylko z menu uruchom w pasku start. Musisz wpisac cmd, a wcześniej skopiowac wszystkie pliki do folderu, do którego wypakowałeś muzę. Więcej szczegółów znajdziesz na forum relica. Wybacz ale nie pamietam dokładnego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie :) najlepiej samemy wyeksportowac :) jako wave a pozniej na mp3 przerobic albo od razy wypalic :)

mozna tez zrobic sobie dzwonki do komorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 12:16, morthi napisał:

dokladnie :) najlepiej samemy wyeksportowac :) jako wave a pozniej na mp3 przerobic albo od
razy wypalic :)

mozna tez zrobic sobie dzwonki do komorki ;)

A właśnie!! Zawsz mażyłem o dzwonku z warhammera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 16:35, Siemomysł napisał:

> dokladnie :) najlepiej samemy wyeksportowac :) jako wave a pozniej na mp3 przerobic albo
od
> razy wypalic :)
>
> mozna tez zrobic sobie dzwonki do komorki ;)
A właśnie!! Zawsz mażyłem o dzwonku z warhammera:)



Orks, orks,orks, orks,orks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na jakiejś zagranicznej stronie widzialem soundtrack z Winter Assault do kupienia, ale nie pamietam juz gdzie to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować