Zaloguj się, aby obserwować  
Hyper93

Co Sądzicie O Mp5 ImportMedia

9 postów w tym temacie

Mam zamiar dokonać,zakupu Mp5 ImportMedia,ponieważ wydaje mi sie, ze jest ona nawet w przystępnej cenie 219 zł i oferuje duży wybór opcji,Jak większość Mp5 ;).Wiec co sądzicie o tym sprzęcie opłaca sie go kupić czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam się ostatnio zastanawiam nad jakąś mp5`tką, bo widzę, że na Allegro jest ich ogromny wybór w niskich cenach. Bo co to jest 200zł za odtwarzacz muzyki, filmów, radio, z dotykowym ekranem, aparatem 2mpx... Niewiem jak jest z dźwiękiem, ale chyba zaryzykuję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawa zabawka. Jednakże osobiście wolałbym oszczędzić pieniądze i kupić sobie telefon z dotykowym wyświetlaczem, porządnym aparatem cyfrowym i, co najpraktyczniejsze i najpotrzebniejsze - telefonem! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 20:02, Krieeg napisał:

A ja z początku pomyślałem, że ktoś założył kolejny temat o ASG:)

Ciekawe, ktory ten temat o ASG masz na mysli? Moze ten, w ktorym zostalem niesprawiedliwie zdegradowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO, komuś, kto zbudował tą maszynkę, pomyliły się chyba nazwy. Playery Mp3 i mp4 wzięły swoją nazwę z rodzaju plików, jakie można na nich odtwarzać. Natomiast nie słyszałem o formacie mp5. Kogoś chyba poniosła wyobraźnia :P
Mimo wszystko tanie to to jest, jak na takie możliwości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 11:20, wybrany4567 napisał:

Ciekawe, ktory ten temat o ASG masz na mysli? Moze ten, w ktorym zostalem niesprawiedliwie
zdegradowany?


Masz na myśli ten?:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46616&u=72

Nie, nie miałem na myśli akurat tego tematu. MP5 wywołało u mnie natychmiastowe skojarzenie z Airsoftem, co na to poradzę... Żeby nie robić offtopu, powiem że osobiście nie lubię wszelkich określeń typu "empetrójka" w kontekście przenośnego odtwarzacza muzyki. MP3 to rozszerzenie pliku, a nie jakiś rodzaj "generacji" odtwarzacza... I przez to właśnie powstają takie potworki typu "MP5". Słyszał ktoś o takim rozszerzeniu? Nie? No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 15:34, Krieeg napisał:

Masz na myśli ten?:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46616&u=72

Nie, nie miałem na myśli akurat tego tematu. MP5 wywołało u mnie natychmiastowe skojarzenie
z Airsoftem, co na to poradzę... Żeby nie robić offtopu, powiem że osobiście nie lubię
wszelkich określeń typu "empetrójka" w kontekście przenośnego odtwarzacza muzyki. MP3
to rozszerzenie pliku, a nie jakiś rodzaj "generacji" odtwarzacza... I przez to właśnie
powstają takie potworki typu "MP5". Słyszał ktoś o takim rozszerzeniu? Nie? No właśnie...


Jasne ze mam na mysli ten. Niedosc ze niesprawiedliwie to jeszcze moderator mie odpisuje na maile. Nie mieli co wymyslic to wymyuslili nazwe MP5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować