Zaloguj się, aby obserwować  
Mr-Awesome

Włatcy Móch - temat ogólny o grze na PC

36 postów w tym temacie

Dzisiaj, wydawca gry Włatcy Móch pionformował o powstawaniu tejże gry a jej premiera została ustalona na 13 lutego bieżącego roku.
Cena- 49,99zł

Wymagania dla Włatców Móch:
Minimalne wymagania: Microsoft Windows XP/Vista, Procesor 1GHz, RAM: 512 MB, Grafika: 128 MB zgodna z DirectX 9.0c, Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c, Mysz, klawiatura

Zalecane: Procesor 1.7 GHz, Ram 1GB lub więcej, Grafika: 256 MB lub więcej zgodna z DirectX 9.0c, Karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c, Mysz, klawiatura


Czyżby kolejny gniot czy przyjemna gra relaksująca? Z odpowiedzią na to pytanie musimy jeszcze poczekać.

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podtytuł dla tej gry to ,,Wrzód na dópie"

Teraz jeszcze kilka screenów.

Info o fabule:

Gra opowiada o przygodach ośmiolatków z klasy II b. Grupa naszych bohaterów powraca do szkoły po przerwie wakacyjnej. Ku ich zaskoczeniu w szkole zaszło wiele zmian, i to zmian na gorsze: kamery, cyborgi, mundurki i wszechobecna kontrola. System szkolnictwa próbuje krzewić w młodych polakach poczucie patriotyzmu oraz pełne posłuszeństwo – różnymi metodami. Niedługo chłopcy odkryją Zło zaczajone w miejscu, do którego nikt nie zagląda... korek do żaby powrócił. W najnowszej grze Nicolas Games S.A. pokierujemy Czesiem i chłopakami w misji przeciw niebezpieczeństwu z kosmosu. Jak do tego doszło i co z tego wyniknie ? Grupa pomysłowych ośmiolatków, znajdzie sposób aby zerwać z reżimem, a ty będziesz mógł im w tym pomóc.


Dziesiątki zabawnych dialogów oraz sytuacji. Najpopularniejsze ofiary polskiego szkolnictwa w wersji na PC/DVD już w lutym do nabycia w najlepszych sklepach.

20090114183528

20090114183650

20090114183708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:51, peryfraz napisał:

Być możę kupię, ale najpierw będę chciał zagrać w demo... ;)



dema zapewne nie bedzie bo przy takich produkach nie wypuszczaja dem zeby klientow nie stracić.
A gra jakas w sumie droga jak na takie cuś, zawsze to bylo 19,99 a tu o zdziwko 5 dyszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne najwięcej egzemplarzy trafi do dzieci, chociaż nie jest to gra dla dzieci. Takie dziecko pójdzie z rodzicem do sklepu i powie '''' Mamo, Mamo Włatcy Móch ! '''', a Mama oczywiście kupi, przecież Czesiu jest zabawny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:20, Ceteris Paribus napisał:

Po prostu chcą zarobić na tym, żę WM są trendi.



ale tak szczerze to sam się zastanawiam nad zakupem tej gry ale nie bede jej traktowal w kategoriach normalnej gry a raczej takiej ciekawostki zwiazanej z serialem WM. Moze byc zabawnie bo na nic wiecej nie licze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu będzie szajs... na czym ta gra miałaby polegać? O_o
WM się wszystkim przejadły i dobrze, bo wkurza mnie to biadolenie tego zombiaka... ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem te bajki to normalnie mnie kur**ca brała , nosz kurde jak mogli takie durne debile masakryczne bez mózgu dałny dać :| OMG a ten czesiu taki tępy jak woda w toalecie OMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 dych za gre, która jest na podstawie bajki która zabawna raczej nie jest Kiedyś oglądałem to ale nie jestem fanem tego gdyż humor tam jest tak denny, a postacie raczej słabe.
Po co ktoś wydaje grę ? pojęcia zilonego nie mam, a gra bedzie na pewno beznajdzijna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 20:09, muminek1991 napisał:

5 dych za gre, która jest na podstawie bajki która zabawna raczej nie jest Kiedyś oglądałem
to ale nie jestem fanem tego gdyż humor tam jest tak denny, a postacie raczej słabe.

Po co ktoś wydaje grę ? pojęcia zilonego nie mam, a gra bedzie na pewno beznajdzijna



to są tylko takie przypuszczenia, nie mozna juz mówić, ze gra będzie masakryczna bo tego nei wiadomo a dla fanów serialu taka gra to nie lada gratka. Przypomina mi sie sytuacja gry wyszla gra na pdostawie uwielbianego przeze mnie serialu Lost Zagubieni. Nie patrzylem czy dobra czy nie tlyko po prostu chcialem ją miec a szczescie dopomogło, gre wygralem i jestem zadowolony z gry mimo licznych narzekac ze strony innych osob.
Dla fanow serialu gra na jego podstawie to superowy dodatek. Taki przywilej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:53, Crew 900 napisał:

Jak oglądałem te bajki to normalnie mnie kur**ca brała , nosz kurde jak mogli takie durne
debile masakryczne bez mózgu dałny dać :| OMG a ten czesiu taki tępy jak woda w toalecie
OMG

Każe Ci ktoś oglądać?
Mi na przykład bardzo się podoba ta bajka i w grę chętnie też zagram bo widzę że nie ma dużych wymagań i u pójdzie ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:30, mouhhg napisał:

Ech... już się domyślam jakie to będzie ..Penie beznadzieja .Zresztą widać po grafice....

Co ty gadasz?! Przecież grafa jest świetna...taka sama jak w TV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować