Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pasywnie chłodzony Sapphire Radeon HD 4670 w sprzedaży

10 postów w tym temacie

No, no... ciekawe. W najbliższym czasie będę składał niedrogi i możliwie jak najcichszy komputer, więc ta karta to ciekawa propozycja. Zobaczymy jeszcze ile będzie kosztować w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:52, Nikt634 napisał:

128-bitowy interfejs pamięc dzienkujemy znowu za tandete


Ta karta to wcale nie taka tandeta bo jak za 300zl to radzi sobie calkiem niezle, wiem bo sam mam. 128-bitowy interfejs pamieci wcale nie przeszkadza bo przeciez karty sie nie kupuje zeby grac w full HD. Do 1280x1024 starczy spokojnie a dzieki noszwej i wydajniejszej architekturze spisuje sie lepiej niz 3850 i niewiele ustepuje drozszemu GF9600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2009 o 22:29, DeRuleX napisał:

Ta karta to wcale nie taka tandeta bo jak za 300zl to radzi sobie calkiem niezle, wiem
bo sam mam. 128-bitowy interfejs pamieci wcale nie przeszkadza bo przeciez karty sie
nie kupuje zeby grac w full HD. Do 1280x1024 starczy spokojnie a dzieki noszwej i wydajniejszej
architekturze spisuje sie lepiej niz 3850 i niewiele ustepuje drozszemu GF9600.

to niby prawda, ale jednak 128 bitów to teraz mało, naprawdę mało jak w najlepszych kartach 256 bitów na pamięć to trochę mało się wydaje, niby pamięci są coraz mocniej taktowane, ale i tam można w ten sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam bitami bym się nie przejmował jeśli będzie dawać radę, w sumie nie wiem czy jest sens się podniecać czymś poza wydajnością, a ta nie musi być słabsza przez tą szynę oczywiście przy rozsądnej dla tej karty rozdziałce. Dla taniego lecz w miarę mocnego kompa, w sam raz. Z filmami w HD tez sobie bardzo dobrze poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta wydaje się niezła choć już nieco pogubiłem się w różnych seriach kart, ale ostatnio mniej też śledziłem rynek. Zegary ma naprawdę solidne, markę również. Bardzo podoba mi się również bezgłośne chłodzenie. Ja sam na swoim HD4850 niestety go nie posiadam, ale i tak jest o wiele lepiej niż na mojej dawnej suszarce Geforce 7950GT:P Zresztą i tak zagłuszają ją inne wentyle w budzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tanie i dobre. W tej cenie na prawdę warto. Takich kart nie kupują harcore''owcy tylko ludzie z mniejszym budżetem, którzy nie muszą grać w full hd na pełnych detalach. Na średnich przy 1280x1024 spokojnie poleci wszystko (pod warunkiem, że reszta dobrze będzie dobrana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować