Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

To istnieje w ogóle jakiś klan gramowy? Bo fajnie by było razem pojeździć. :P Ostatnio przeszedłem całego Tonego AW na normalu i teraz gram na chorym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze mi ktoś powiedzieć ile teraz mniej więcej kosztuje tony hawks american wasteland????
Ponieważ już trochę mineło od tamtej pory gdy kosztował ze 140zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje klan gram.pl nazywa się Gram.pl Team < GPT >, pogadaj z założycielami, może cię przyjmą ( od 5 milionów ), i założył to chyba PrinceJanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 mln to łatwizna ;) Weźcie no.. najlepsze comba wykręca się w basenie na Hollywood... Tam to każdy wykręci przynajmniej 10 mln (no prawie każdy), potem w East L.A jest spoko combo i na B.H. Tam człowiek najwięcej wykręci i już ;) Weźcie ludzie ćwiczcie, ćwiczcie ;D

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak no, znaczy nie w basenie pod tym wielkim budynkiem na który zresztą idzie wskoczyć ;) choć nie tylko to combo jest dobrze znane i lubiane przez internautów czy jak kto woli graczy grających dokładnie w Tony Hawk''s American Wasteland jedną (choć zabugowaną) z lepszych części serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemoc, przeklinanie, krew. No i dresiarstwo ;/ Są też misje typu rozwal samochód policyjny itd.
PS.: Już wiem o jakie miejsce chodzi, ale basenem bym tego nie nazwał. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz nick w tonym? A żeby 10mln wykręcić to trzeba przynajmniej z miecha ćwiczyć no ale jak uważasz, że prosto to spoko. Mo=ój rec to 26 mln właśnie w basenie w Hollywood a ty jaki masz rec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już wiem. Ale na basen mi to nie wygląda. ;P Bardziej na, eee... nie wiem co. ;D Można też się tam dostać w inny sposób, wykorzystując dach wieżowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 18:06, Lord Andre 1 napisał:

Nie ważne czy ostre czy nie co cie to obchodzi. Zajmij się grą a nie przekleństwami

heh ja tej gry jeszcze nie mam :/
a jaka przemoc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie takie bardzo ostre.
W filmikach są.
Z tym +16 to przesada, przeszedłem całą gre, więc wiem.
Przemoc jest taka, że w jednej misji musisz walnąć kolesia deską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować