Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 16:50, jarek14 napisał:

mam małe pytanie poprzednie już nie ważne. jak przyszpieszyć go bo mi powoli jeżdzi ten tony
hawks?


W trybie tym drugim(nie kariery) zdobywasz takie znaczki i wtedy mu doładowujesz spida:D (o rany jak ja to napisałem).
Wiecie co, najbardziej mi chyba szkoda że nie ma już w tej grze tak świetnych skaterów jak choćby rune glifberg, steve caballero czy careem campbell.(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam atlona 3000 radeona x550 256mb 512 ram i ciągne na fullu bez przycinki ;) :), zobacz w faq punkt 4 ,może to coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hey mam problem z 2 zadaniem od francuza w beverly hills tj. wallflip
nie mogę tego zrobić, wychodzi mi tylko wallrun
wiem ze to pisze na górze strony ale nie mogę tego obczaić (gram na klawiaturze)
pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem jak Ci mogę jeszcze pomóc, opis przeczytałeś, więc już tylko musisz sam ćwiczyć.
ps możesz jeszcze w tym temacie poszukać bo były różne opisy wykonywania walfflipa.
ps 2 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki na szczęście już zrobiłem:)
wallflip czasem wychodzi, a czasem nie
dziwne dzisiaj włączam kompa i myszka nie działa
2 raz wlączm kompa-skasowało THAW
kurde co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem tą gre i musze powiedziec ze lepiej mi sie grało w THPS 2.. niz to coś..
grafika mizerna a grywalność od cześci 2 (po za 4) spadała na łeb na szyje.. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam mały problem. jestem w ośrodku i próbuję zrobic misję-muszę ztagować (naoliwić) pewne miejscówy. Wszystko pięknie ładnie ale ciągle jednej miejscówy nie potrafię tj. na końcu dźwigu. POMOCY.
Z góry dziękuję.
PS. Jest to tony hawk American wasterland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak niestety te strzałki nie są precyzyjne, musisz próbować oliwić poprostu wszystko i wszędzie w okolicach strzałki wkońcu się uda. Jak dalej nie idzie to spróbuj nie oliwić tylko cały czas przeznaczony na misję rozglądać się za tym miejscem potem powtórz zadanie i powinno być łatwo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:58, kedzior141 napisał:

wallflip trzeba zrobić z wyczuciem, ja zwykle za drugim podejście już robię:)
A teraz przechodzę karierę drugi raz ale teraz na poziomie ''chory'' i fajnie się gra:)

Chory to mój ulubiony:) te niemożliwe czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:23, PJ MW napisał:

Według mnie i tak najlepsza jest trzecia część :)

Hony hawk''s pro skater 3 jest według mnie najtrudniejszą częścią z całej serii. Ma najbardziej podoba się American Wasteland, w edytorze jest możliwość kładzenia rurki w dowolnym miejscu pod dowolnym kontem i dowolnom wysokością i długością. To mi się najbardziej w tej części podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:31, Dominik000 napisał:

> Według mnie i tak najlepsza jest trzecia część :)
Hony hawk''s pro skater 3 jest według mnie najtrudniejszą częścią z całej serii. Ma najbardziej
podoba się American Wasteland, w edytorze jest możliwość kładzenia rurki w dowolnym miejscu
pod dowolnym kontem i dowolnom wysokością i długością. To mi się najbardziej w tej części podoba.


Może i najtrudniejszą, ale bardzo grywalną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować