Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2009 o 23:02, kamilos996 napisał:

Grałem w to:
nudne i beznadziejne



Niepowiedział bym masz chyba male doswiadczenie w grach typu "deskorolka "


grałem w duzo czesci gier "deskorolkowych " ale Thawa gram 1 podoba sie nawet ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:58, janoso napisał:

Macie jakies poradniki ?>??? domowo pisane ? do gry na mUlti bo dopiero instaluje

Czego konkretnie potrzebujesz ? może coś pamiętam sprzed kilku lat ;). Najlepszym poradnikiem jest własne doświadczenie pograsz trochę i wszystko zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 20:15, Sebo7 napisał:

> Macie jakies poradniki ?>??? domowo pisane ? do gry na mUlti bo dopiero instaluje

Czego konkretnie potrzebujesz ? może coś pamiętam sprzed kilku lat ;). Najlepszym poradnikiem
jest własne doświadczenie pograsz trochę i wszystko zrozumiesz.



Heh nom moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 15:47, Bithda napisał:

jak można zmienić ustawienia gry na Pad''a??

Jak to jak ? normalnie w ustawieniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:34, Sebo7 napisał:

> jak można zmienić ustawienia gry na Pad''a??
Jak to jak ? normalnie w ustawieniach ?

Nie moge włąśnie znaleźć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 21:47, Bithda napisał:

Nie moge włąśnie znaleźć:/

O ile mnie pamięć nie myli to jak chcesz wejść do gry pojawia Ci się okno nieprawdaż ? to okno ma zakładki i jedna z nich to właśnie owe ustawienia sterowania, sprawdź bo mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie przeszedłem Tony Hawks Amerikan Wasteland. Postanowiłem zrobić wszystkie wyzwania sponsórów. W każdym mieście pisze, że już nie ma dostępnych wyzwan w sklepie. Jednak gdy patrzę na misje mam zrobione wyzwania 40/70 więc jeszcze mi brakuje. Gdzie dostane reszte wyzwań? Jakie macie lokacje? Może mam coś nie tak? Objechałem wszystkie skate shopy i mówią że już nie ma dostępnych wyzwan. Co jest jak już zrobie wszystkie wyzwania? Pozdrawiam i liczę na przydatne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam to te wyzwania chodzą jeden po drugim i są z góry ustalone. tzn. dajmy na to w pon. masz zrobić 180,360 itd. we wtorek ollie, kickflip. W następny poniedziałek 180, 360 kapisz ? takie sobie zapętlanie. Najlepiej sypiać w grze np. na ławkach itd. i sprawdzać w każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 17:54, Pablo1989 napisał:

W locie przy lądowaniu musisz go zrobić , zobacz w opcjach pod jakim klawiszem masz,
czy jest też napisane gdzie chodzi mi o obiekt ?


Niby na rampie mam zrobić, po tym jak wjadę na górę, i podczas lądowania. Tylko lądowania na rampie czy na ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 19:04, necron1501 napisał:

Niby na rampie mam zrobić, po tym jak wjadę na górę, i podczas lądowania. Tylko lądowania
na rampie czy na ziemi?


Nie masz jakiegoś poradnika? Ja grałem w to ponad rok temu i nie pamiętam, ale bez poradnika nie ma szans przejść gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 20:05, necron1501 napisał:

No właśnie nie :D A ustawienia sterowania mam domyślne.

A jaki wy mieliście najwyższy wynik/combo?

Oj spory, już nawet nie pamiętam coś koło kilku milionów. A najlepsze miejsce na combo jest w Hollywood, tam u góry po lewej stronie nad tymi dwoma rampami pomiędzy sklepami. Przez neta też całkiem fajnie się grało. Gra jest dobra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie: Jak na rowerze zrobić jakieś inne tricki prócz z 4 i 6? Tak pisało, że na rowerze steruje się nie tylko WSAD ale też jakimiś innymi strzałkami. O co c''mon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem . Musze zrobić triki na maunalu ,zadane przez jakiegoś typka .Gdy zadaje mi on stanie na rekach (GG) ,wykonuje to ,ale gra mi nie zalicza . Ktoś wie ocb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 19:59, oskiiq napisał:

Mam problem . Musze zrobić triki na maunalu ,zadane przez jakiegoś typka .Gdy zadaje
mi on stanie na rekach (GG) ,wykonuje to ,ale gra mi nie zalicza . Ktoś wie ocb ?

Może spróbuj naciskać kk. Tricków na manualu jest dużo i jest wiele możliwości. Tricki można robić naciskają przyciski służące do grindowania, robiena wszelakich flipów i przyciks którym robisz tricki na rampie. Na pewno wyświetla ci się na dole ekranu jakie masz robić kombinacje. Np GG, KG, KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować