Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EVGA GeForce GTX 285 FTW Edition - premiera

18 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2009 o 12:54, diabolit napisał:

Wykonany w mniejszym procesie technologicznym, lekko podkrecone zegary... Temu klopsowi
dziekujemy!

o Klopsie.. dziękujemy Ci ;D
...
za tą cene można kupić cały komputer który udźwignie nowe programy.. rzeczywiście: For the Win.. and stupid ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1500 zl? Poczekaj tylko jak ta karta dotrze na nasz kontynent! Biorac pod uwage ceny obecnego GTXa EVGI (280 FTW) nie zdziwie sie jak cena karty wyniesie CO NAJMNIEJ 2000 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary to kotlet nie jest ;) ale cena zaporowa. Swoją drogą taka karta by mi się przydała, ale żeby tak z 800,- kosztowała, ale czas stopi cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:50, Tom_pl napisał:

Stary to kotlet nie jest ;) ale cena zaporowa. Swoją drogą taka karta by mi się przydała,
ale żeby tak z 800,- kosztowała, ale czas stopi cenę ;)


Zanim stanieje to wyjdą już karty o 5 modeli nowsze i wtedy zapewne już nie będziesz tą kartą tak zafascynowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karte idzie kupić za ok. 1500 zł w Polsce. Wbrew pozorom lepiej się kręci, pobiera mniej prądu niż GTX280. Problem w tym, że tego drugiego kupisz już za 1200 ziko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm kartę z serii gtx 28X kupię dopiero wtedy, gdy karty stanieją do jakiś 600-800 zł. .wiem trochę poczekam ale mój 8800gts na razie mnie jakoś nie zawodzi ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować