Zaloguj się, aby obserwować  
Gelous

diablo III

85 postów w tym temacie

Tu nie chodzi o to ze jest prekursorem. Tylko on wysnaczyl jeden jakby to powiedziec styl tręd. HnS (siekanka na maksa) i to na nim tworcy sie wzoruja tworzac nowe gry tego typu. Nam nie chodzi o to ze byl pierwsza gra rpg ale o to co on ze soba wniusl. A jak uwazasz paweusz inaczej ze HnS zapoczatkowala inna gra to podaj jaka i jej tytul. Wtedy porozmawiamy dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wspominany wilokrotnie w tym temacie Baldur''s czy Icewind nie jest żadną siekanką-a już na pewno nie w porównaniu z diablo. ID i BG oprócz walki jest jeszcze fabuła, możliwość poznawania świata-są bardziej rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe zdaje się, że jak to zwykle bywa, wypowiedz z mojego pierwszego postu została lekko rozmyta w nawale polemiki i dyskusja zaczęła dotyczyć czegoś zupełnie innego;) Przypominam więc tym, którym się nie chce zaglądać do pierwszych postów. Napisałem, że Diablo "Wyznaczył nowy sposób tworzenia gier". Wariacji na temat tej skromnej wypowiedzi jest juz multum, każdy pisze o czym innym ;). Ja jeszcze tylko dodam, Ze :DIABLO TO W OGÓLE PIERWSZA GRA NA KOMPUTER- WCZEŚNIEJ NIE BYŁO INNYCH " ;)
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy chyba nic nie kapujeciue BALDUR NIE JEST SIEKANINKA TYLKO CZYSTO CRPG. A sami tworcy gry powiedzieli ze ID jest hns czyli ???? Wywnioskujcie sami. A ja caly czas powtazam ze bg nie jest podobne do d2 . To ze ktos stwierdzil ze bg jest podobne do d2, nie znaczy ze ja tak twierdze. Bg nalezy co calkiem innej grupy gier. A tu chodzi o to ze wy (nie wszyscy) twierdzicie ze diablo nie jest niczym wyjatkowym ze nic nie zaczol soba.

TO JA SIE PYTAM CO WEDLoG WAS ZACZELO TE HNS!!!!!! Jak nie diablo to co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:40, przemo-r3 napisał:

TO JA SIE PYTAM CO WEDLoG WAS ZACZELO TE HNS!!!!!! Jak nie diablo to co????


Doman na Amigę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że Diablo "Wyznaczył nowy sposób

Dnia 07.02.2006 o 18:36, palpatine napisał:

tworzenia gier". Wariacji na temat tej skromnej wypowiedzi jest juz multum


Tak diablo wyznaczyl nowy styl ktory sie zwie hns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 18:42, przemo-r3 napisał:

Tak diablo wyznaczyl nowy styl ktory sie zwie hns
A my mówimy o RPG...

Diablo może i się wyróżnia-ale stwierdzenie, że to on ruszył produkcję ID i BG to przesada.

Dnia 07.02.2006 o 18:42, przemo-r3 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:06, Night Elf napisał:

Ja was nie rozumiem... poco czekac na taki gniot jak Diablo 3? Czym bedzie sie roznic, nowymi
stworkami, grafika 3D, czy moze nowe umiejetnosci? Co za roznica, jak po 30 minutach grania
w D2 siedzialo sie jak zombie nawet sie nie myslalo co sie robi, tracilo sie kontakt z rzeczywistoscia.
Przeciez jak juz zalapiecie stan zombie to nawet nie rozroznicie, czy gracie w D2 czy D3.

D2 mialo duza grywalnosc i tyle... niektorzy to nazywaja kultowa gra RPG, ale ci chyba nawet
nie wiedza co to RPG... poprostu denny HnS ;d...


Ziomek wkurwiles mnie na maxa. Diablo to gra ktora nigdy sie nie nudzi !!! Ja napieram w nia od kiedy pamietam z roznymi przerwami. Gram w nia od kiedy wyszla i to calkiem sporo i czasem bardzo namietnie. Potrafie po tych kilku latach gry siedziec na BN grajac przez 5 non stop i powiem ci wiecej - takich maniakow jak ja jest cale mnostwo !!!. Zobacz ze gra do tej pory sprzedaje sie jak swierze buleczki, a ma tyle lat !. Diablo nie jest zapoczatkowaniem niczego - Diablo to jak Bog wsrod gier ! - gra jest jedyna w swoim rodzaju i do zadnej innej nie mozna jej porownywac. To tak jakbys chcial porownac wiare katolicka i muzulanska!.
Widze koles ze nie masz pojecia o temacie Diablo wiec nie pieprz wiecej bzdur!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 18:42, Arclight napisał:


Doman na Amigę.



Moze i jakis doman ale diablo to istny cud swiata to on doprowadzil ten gatunek do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:46, CZACHO napisał:

Ziomek wkurwiles mnie na maxa. Diablo to gra ktora nigdy sie nie nudzi !!! Ja napieram w nia
od kiedy pamietam z roznymi przerwami. Gram w nia od kiedy wyszla i to calkiem sporo i czasem
bardzo namietnie. Potrafie po tych kilku latach gry siedziec na BN grajac przez 5 non stop
i powiem ci wiecej - takich maniakow jak ja jest cale mnostwo !!!. Zobacz ze gra do tej pory
sprzedaje sie jak swierze buleczki, a ma tyle lat !. Diablo nie jest zapoczatkowaniem niczego
- Diablo to jak Bog wsrod gier ! - gra jest jedyna w swoim rodzaju i do zadnej innej nie mozna
jej porownywac. To tak jakbys chcial porownac wiare katolicka i muzulanska!.
Widze koles ze nie masz pojecia o temacie Diablo wiec nie pieprz wiecej bzdur!.

Co nie zmienia faktu że Diablo to nic ponad Hns :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:51, przemo-r3 napisał:

Moze i jakis doman ale diablo to istny cud swiata to on doprowadzil ten gatunek do perfekcji.


Nie "jakiś". A Diablo cudem nie jest. Ot taki HnS, nic wielkiego w nim nie ma. Dialogów prawie zero, alternatywnych wyborów - zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2006 o 18:46, CZACHO napisał:


Ziomek wkurwiles mnie na maxa. Diablo to gra ktora nigdy sie nie nudzi !!! Ja napieram w nia
od kiedy pamietam z roznymi przerwami. Gram w nia od kiedy wyszla i to calkiem sporo i czasem
bardzo namietnie. Potrafie po tych kilku latach gry siedziec na BN grajac przez 5 non stop
i powiem ci wiecej - takich maniakow jak ja jest cale mnostwo !!!. Zobacz ze gra do tej pory
sprzedaje sie jak swierze buleczki, a ma tyle lat !. Diablo nie jest zapoczatkowaniem niczego
- Diablo to jak Bog wsrod gier ! - gra jest jedyna w swoim rodzaju i do zadnej innej nie mozna
jej porownywac. To tak jakbys chcial porownac wiare katolicka i muzulanska!.
Widze koles ze nie masz pojecia o temacie Diablo wiec nie pieprz wiecej bzdur!.



Tak jest i ja sie pod tym podpisuje diablo to (nie da sie tego opisac) i ja rowniez tak twierdze jak CZACHO. A niech ktos sprobuje jeszcze cos powiedziec zlego na diablo. D2 jest tak dobre ze jak zaczniesz grac to predzej niz po 3 - 4 h cie nie pusci a nawet jeszcze bardziej wciagnie. Znam wielu mowili ale syf to diablo. A do dzis sa wiernymi fanami tej gry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:53, przemo-r3 napisał:

Tak jest i ja sie pod tym podpisuje diablo to (nie da sie tego opisac) i ja rowniez tak twierdze
jak CZACHO. A niech ktos sprobuje jeszcze cos powiedziec zlego na diablo. D2 jest tak dobre
ze jak zaczniesz grac to predzej niz po 3 - 4 h cie nie pusci a nawet jeszcze bardziej wciagnie.
Znam wielu mowili ale syf to diablo. A do dzis sa wiernymi fanami tej gry!!!!

Krótko, Diablo może być fajne, ale na pół godzinki na godzinke rozgrywki, tak dla przyjemności i zrelaksowania. Jednak Diablo to tylko zwyczajny odstresowywacz. Gry posiadające głębię, które można nazwać prawdziwą sztuką to właśnie takie np. Fallout, BG, Planescape Torment i kilka innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:52, Arclight napisał:

> Moze i jakis doman ale diablo to istny cud swiata to on doprowadzil ten gatunek do perfekcji.


Nie "jakiś". A Diablo cudem nie jest. Ot taki HnS, nic wielkiego w nim nie ma. Dialogów prawie
zero, alternatywnych wyborów - zero.

DIABLO TO JEST CUD A JAK CZACHO NAPISAL JEST BOGIEM WSROD GIER. A jak ktos nie lubi diablo to jego sprawa. ALE NIESTETY TAKIE SA FAKTY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 18:55, paweusz napisał:

Idź , zabijaj i tyle-hurra, ale fajnie. Też mi bóg wśród gier...


Klimat. Grałeś z oryginalnym soundtrackiem? Pewnie nie, więc nie będziesz wiedział, o co mi chodzi. Zresztą do tej pory w Quake''a grają rzesze ludzi, a to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować