Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena pierwsza

168 postów w tym temacie

widzę k**** że sobie naprawdę do serca bierzecie to, co ludzie mówią... prośba o wrzucenie na YT powtórzona ze 100 razy a to nic tylko milczenie... aż tak się wstydzicie, że nawet nie potraficie odpowiedzieć? czy może jesteście tak strraszliwie zajęci rozwiązywaniem tego problemu? hmm? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:40, lothar-mb napisał:

że niecenzuralnie powiem " z zajebistą" :]


To znaczy szybko czy wolno? Bo tą odpowiedź można na 2 sposoby odczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:45, rob006 napisał:

To znaczy szybko czy wolno? Bo tą odpowiedź można na 2 sposoby odczytać :P


nom whmphh .. w sumie 2009 r. gdzie hmpph minimalny bitrate od dostawcy wynosi 512kbps ( a to już uważane jest za absolutne minimum) a 2Mbit można już w normalnej cenie dla przeciętnego Kowalskiego dostać ściągniecie pliku FLASH, nie wygląda na zbyt czasochłonne :). Wliczając ten również
EDIT: A dla sprawdzenia ściągam. I na najwolniejszym łączu na tepsie zajmuje jakieś 20 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten plik na neostradowym łączu ściąga ci się z normalną prędkością? A filmik w playerze na stronie idzie jak krew z nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:00, lothar-mb napisał:

Idzie i tu i tu z pełną prędkością czyli 512 kbps


A to nie wiem, niech się jakiś inny neostradowiec wypowie :P. Może gram.pl magicznie uleczyły swoje serwery z alergii na TP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:02, rob006 napisał:

A to nie wiem, niech się jakiś inny neostradowiec wypowie :P. Może gram.pl magicznie
uleczyły swoje serwery z alergii na TP :D


Znaczy nie rozumiem, ściągam i na UPC i na TPSA i nie widzę różnicy w prędkości :D. I tu i tu ten sam bitrate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:07, lothar-mb napisał:

Znaczy nie rozumiem, ściągam i na UPC i na TPSA i nie widzę różnicy w prędkości :D. I
tu i tu ten sam bitrate


Mamy tu prawie setkę postów z narzekaniami na transfer u użytkowników neostrady, więc jednak powinno się jakoś wolniej ściągać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie w porywach do 14 kB/s - średnio 7 - 10 kB/s :] a zaznaczam, że mam nie Neostradę a internet DSL - inną, niby lepszą usługę... (ale też od TP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, włączyłem filmiki, odszedłem od kompa, chciałem dać szansę. Nie udało się, naładowała się może minuta jednego filmiku, potem przestało się ładować, a w drugim zbuforowało się 20 sek a potem przestało.
Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:02, rob006 napisał:

> Idzie i tu i tu z pełną prędkością czyli 512 kbps

A to nie wiem, niech się jakiś inny neostradowiec wypowie :P. Może gram.pl magicznie
uleczyły swoje serwery z alergii na TP :D


Nie, nie, raczej na pewno nie uleczyły, bo mi się ten plik nie chce ściągnąć w ogóle. 0kb/s. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:36, rob006 napisał:

Do narzekających na transfer: z jaką prędkością ściąga wam się ten plik-> http://video.gram.pl/filmy/video/2009_01_30/1.flv
?


Szokujące prędkości, sam nie spodziewałem się tego po moim łączu!!

10kb/s - łącze 2 mb/s....

W ogóle, co to znaczy:

scena trzeci (już w niedzielę!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 21:36, rob006 napisał:

Do narzekających na transfer: z jaką prędkością ściąga wam się ten plik-> http://video.gram.pl/filmy/video/2009_01_30/1.flv
?

u mnie normalna czyli 180 KB/s
w racajac do tematu.. niewiem co wy macie za lacza ale ja niemam najmniejszych problemow z ogladaniem filmikow zamieszczanych przez ekipe gram.pl.. choc mam jakas osiedlowke 1mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować