Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 15:06, NuGGet napisał:

Na mówił że pod koniec tygodnia będzie w sieci :P A dzisiaj piątek :P

Jest jeszcze sobota, niedziela:P
7 dni ma tydzień^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 15:07, Gandhii napisał:

Jest jeszcze sobota, niedziela:P
7 dni ma tydzień^^

Ale w sobote sie pije, a w niedziele leczy kaca xD
Nie moja wina że nie moge sie doczekać na DiS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:04, NuGGet napisał:

Gór >>
Nawet dobry ten bit z tym kawałku o Cracovii :D Ale widać że albo kawałek, albo filmik jest
już stary :P

bardzo stare ;p

Dnia 12.10.2007 o 15:04, NuGGet napisał:

Aha, wszyscy nie macie racji, rządzi Miedź Legnica xD

juz sie balem ze napiszesz Legia ;p

a co do Mordo Ty Moja, to jakies to modne ostatnio, w reklamach pisu, w grupie operacyjnej, juz oczywiscie spekulacje ze tede od GO pomysl skosil ;p tia jasne ;p
zwala ze Tede mowi, ze nie sluchal kawalku Onara ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2007 o 15:11, Araondoion napisał:

a co do Mordo Ty Moja, to jakies to modne ostatnio, w reklamach pisu, w grupie operacyjnej,
juz oczywiscie spekulacje ze tede od GO pomysl skosil ;p tia jasne ;p

GO też mieli taki kawałek? :P

Dnia 12.10.2007 o 15:11, Araondoion napisał:

zwala ze Tede mowi, ze nie sluchal kawalku Onara ;D

No, dziwne to troche :P
Ale mnie dziwi co innego, jak oni sie dissowali rok temu, to po co Tede nagle do tego wraca? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:12, NuGGet napisał:

Ale mnie dziwi co innego, jak oni sie dissowali rok temu, to po co Tede nagle do tego wraca?
xD


Każdy myślał, że diss się skończył po 3 koronach, ale na płycie Onara teraz jakoś wydanej, jest diss następny Onara, więc w sumie to Onar wraca. Co z tego, że nagrał to już w 2006, po prostu mógł nie wrzucić na płytkę.
Z drugiej strony spoko, już niedługo będzie odpowiedź Tedego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:42, MastAlol napisał:

Każdy myślał, że diss się skończył po 3 koronach, ale na płycie Onara teraz jakoś wydanej,
jest diss następny Onara, więc w sumie to Onar wraca. Co z tego, że nagrał to już w 2006, po
prostu mógł nie wrzucić na płytkę.
Z drugiej strony spoko, już niedługo będzie odpowiedź Tedego :D

No wlasnie NuGGet mi cos namieszal ;p na nowej plycie Pod Prąd było czy cos. To Onar wraca, co pewnie Tede wykorzysta, ze co on tak wolno pisze i ze zdazylby zamknac w tym czasie wolumin bucha 25 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykmniłem fajny motyw który można zrobić ;) CZYTAĆ WSZYSCY UŻYTKOWNICY TEGO WĄTKU.
Myślałem o czymś takim jak zrobienie na youtube osobnego profilu np. "Rap & HipHop - gram.pl".
I zamieszczać swoje ulubione kawałki, ale żeby nie było bałaganu to by się uporządkowało playlistami, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, ale zamieszczam foto jak to by mogło wyglądać (oglądać fote teraz :P).
Każdy z nas by miał hasło do profilu i każdy w wolnej chwili mógł by zobaczyć czym się jarają inni, czego kto słucha itd.
A np, posta z linkiem do profilu można by było umieścić i przypiąć u góry.
Jeśli wiecie o co mi chodzi i podoba wam się pomysł, to już dziś możemy zaczynać z pierwszymi klipami na naszym profilu ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:57, MastAlol napisał:

Wykmniłem fajny motyw który można zrobić ;) CZYTAĆ WSZYSCY UŻYTKOWNICY TEGO WĄTKU.
/bla bla blaaa/

Dobry pomysł :D Jak coś, to ja jestem ZA :D Potem sie poprosi Buda na przykład, przypnie nam posta i git gitara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest nas już 3, a sądzę, że innych też to zainteresuje to zaraz założę profil :) W sumie jest 1 problem, bo nie wiem czy można być zalogowanym na wielu komputerach na tym samym koncie? Wiecie może?, jak coś to się zaraz sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:16, MastAlol napisał:

Dobra jest nas już 3, a sądzę, że innych też to zainteresuje to zaraz założę profil :) W sumie
jest 1 problem, bo nie wiem czy można być zalogowanym na wielu komputerach na tym samym koncie?
Wiecie może?, jak coś to się zaraz sprawdzi :)

Z tego co wiem, to nie da rady sie zalogować z paru kompów naraz :/ Ale nie jestem pewien :P

BTW: Kurcze, niby ten Kodex taki lipny, ale cały czas go słucham :P Kawałek Grubsona najlepszyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:20, Araondoion napisał:

a jakies last.fm czy cos? ;p


W sumie nigdy tam nie byłem, da rady robić różne playlisty na 1 profilu? Jeśli tak to będzie spoko i tam można zrobić :]
BTW. Pasuje podać email, dać swój czy też założymy jakiś wspólny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra może małe głosowanie na nazwę profilu na youtube, bo jak zauważyłem to nie można używać spacji, kropek itd. Tylko litery i liczby :|
Niby już miałem dawać RapHipHopGramPL, ale nie wiem czy wam się to podoba, bo trochę przydługie, może macie coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:32, MastAlol napisał:

Dobra może małe głosowanie na nazwę profilu na youtube, bo jak zauważyłem to nie można używać
spacji, kropek itd. Tylko litery i liczby :|
Niby już miałem dawać RapHipHopGramPL, ale nie wiem czy wam się to podoba, bo trochę przydługie,
może macie coś lepszego?

Mi tam pasuje ta nazwa :P Wogóle nie mam pomysłu jakby to można było inaczej nazwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:32, MastAlol napisał:

Dobra może małe głosowanie na nazwę profilu na youtube, bo jak zauważyłem to nie można używać
spacji, kropek itd. Tylko litery i liczby :|
Niby już miałem dawać RapHipHopGramPL, ale nie wiem czy wam się to podoba, bo trochę przydługie,
może macie coś lepszego?

ja wlasnie obczajam last.fm ;)

RapHipHopGRamPLAGóralJestMimBogiem ;P

hmm a tak serio
GramPeeLRAP ;p
RapGramPL
a raczej moze HipHopGramPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:44, Araondoion napisał:

ja wlasnie obczajam last.fm ;)

RapHipHopGRamPLAGóralJestMimBogiem ;P

hmm a tak serio
GramPeeLRAP ;p
RapGramPL
a raczej moze HipHopGramPL


To jak gdzie robimy? W sumie możemy zrobić i tu i tu :) Ja będę się zajmował YT, a ty Last.fm :) Tylko zróbmy jednolitą nazwę profilu.
Może niech będzie HipHopGramPL i starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować