Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

;D

W sumie to książka o rapie to niekoniecznie książka ;D A i w Empikach raczej nie znajdziesz, bo na ich stronie zamówić tego nie można.

Ogólnie niektóre nazwy zestawień są bekowe, a komentarze jeszcze lepsze, np. "Niezła du*a na okładce", "Ile razy słowo "NIGGA" pojawia się na płytach N.W.A." (swoją drogą to na trzech pierwszych płytach 498 razy ;D), "Bo nam się wszystko z du*ą kojarzy!"(I wypisane 30 kawałków na ten super ciekawy temat). A na końcu spis amerykańskich płyt od początku hip-hopu, do lat 90, które wywarły największy wpływ. Chyba do końca życia tego nie przesłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2008 o 16:54, rymoholik napisał:

ty i ksiażka ?!

Cicho siedź mongole. xD To jest książka o Rapie, więc się nie dziw że to chce poczytać. ;p Jakby to co innego było, no to wiadomo, bo ostatnio całą książkę przeczytałem w trzeciej klasie podstawowej, a była to gangsterska opowieść o psie który śmigał koleją czy coś takiego. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

no to kupuj kupuj..
tylko pamiętaj że jak dostaniesz rakiete to sie trzeba działować..
też chce poczytać ;D
moge się dołożyć hajsem na spalenie tej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://i267.photobucket.com/albums/ii285/root_pl/Banksy/6.jpg

http://i267.photobu cket.com/albums/ii285/root_pl/Banksy/2.jpg

http://art.blox.pl/resource/banksy9ok. jpg

http://www.amores.ch/images/banksy.jpg

http://art.blox.pl/resource/banksy1 0ok.jpg

http://houston.metblogs.com/archives/images/2006/06/bristol_banksy.jpg <-- Moja ulubiona

No to kilka prac. A prócz tego zrobił kiedyś akcję podmieniając 500 płyt Paris Hilton w sklepach na swoje wersje, "trochę" inne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2008 o 19:50, rymoholik napisał:

tylko pamiętaj że jak dostaniesz rakiete to sie trzeba działować..

Proste, trza znać zasady pod celą. ;p

Dnia 05.09.2008 o 19:50, rymoholik napisał:

też chce poczytać ;D
moge się dołożyć hajsem na spalenie tej książki.

Ja muszę zobaczyć czy jest łempiku, zawsze to taniej można spalić hajs, bo nie trzeba go palić na przesyłkę. ;p
Aha, nie zapomnij, dzisiaj leci SW na dwójce. ;p Mroczne Widmo bodajże. ;p Z lektorem się lepiej ogląda. ;p

Leśniak >
No, prace Banky''ego są kozackie. Kiedyś moja mamuśka kupiła tą gazetę Wprost, nawet tam się nim jarali. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

spoko spoko oglądałem ;D
sie lata ;D

taka kniga by się przydała bo zawsze to fajnie poczytać o hip-hopie i się czegos wiecej dowiedziec :]


P.S

badz jutro u mnie bo pewnie trzeba bedzie typa z piekar oklepać :P
jeszcze sie zgadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2008 o 22:33, rymoholik napisał:

taka kniga by się przydała bo zawsze to fajnie poczytać o hip-hopie i się czegos wiecej
dowiedziec :]

No wiadomo, trzeba się edukować. ;p

Dnia 05.09.2008 o 22:33, rymoholik napisał:

badz jutro u mnie bo pewnie trzeba bedzie typa z piekar oklepać :P
jeszcze sie zgadamy :P

O proszę. ^^ To widzę że się coś ciekawe szykuje in tha hood. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, tak się doczekać nie mogę na Molesta i Kumple, że dzisiaj kupiłem sobie Nigdy nie mów Nigdy. ^^ Miałem kiedyś, ale gdzieś cholerka zgubiłem. Płytka - wiadomo - kozak, każdy kawałek mi sie na niej podoba. ;] W ogóle, chciałem na początku kupić LAX, ale jak zobaczyłem cenę to osłabłem, 66 zeta. ;/ I beka była jak zobaczyliśmy z Hejtem płytę NAS, Ninja Commando 5, tracki na niej to masakra, sowa bez oka itp. xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 15:07, OriginalGangsta napisał:

Ajjj, tak się doczekać nie mogę na Molesta i Kumple, że dzisiaj kupiłem sobie Nigdy nie
mów Nigdy.

Tą płytę to ogromnym sentymentem darzę, z ogromnej ilości powodów, jak jej słucham to czuję to co te dwa lata temu, a zresztą ona była jedną z pierwszych, od których przestałem piracić ;D

Dnia 06.09.2008 o 15:07, OriginalGangsta napisał:

Płytka - wiadomo - kozak, każdy kawałek mi sie na niej podoba. ;]

Ta, dobry w ogóle jest patent z tym trackiem, w którym Włodi opisuje w skrócie płytkę.

Dnia 06.09.2008 o 15:07, OriginalGangsta napisał:

I beka była jak zobaczyliśmy z Hejtem płytę NAS, Ninja Commando 5, tracki na niej to masakra, sowa bez oka itp. xD xD

Ja pamiętam jak się nimi jarałem, tak jakoś z 5-6 lat temu, znałem chyba ich wszystkie hity na pamięć ;D "Ruch*ł wszystko co wejdzie mu w drogę, nie odpuścił nawet starej ślepej kozie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:23, ..::leŚniak::.. napisał:

Tą płytę to ogromnym sentymentem darzę, z ogromnej ilości powodów, jak jej słucham to
czuję to co te dwa lata temu, a zresztą ona była jedną z pierwszych, od których przestałem
piracić ;D

Ja zacząłem kupować oryginały od Mobb Deep - The Infamous (Każdy powinien znać, absolutny klasyk z 95'' roku. Na niej jest Shook Ones, Survival of the Fittest, Trife Life itd.). Później jakoś już szło dalej. ;] Teraz czaję się żeby kupić jakiegoś Polskiego klasyka. Trzyha? Wzgórze? Zobaczy się. ^^

Dnia 06.09.2008 o 16:23, ..::leŚniak::.. napisał:

Ta, dobry w ogóle jest patent z tym trackiem, w którym Włodi opisuje w skrócie płytkę.

No, to intro jest. ;p Tak co do Molesty - niedługo muszę się wybrać do Wrocka jak będzie przypływ hajsu, i kupić albo koszulkę albo bluzę Molesty. Na klipie Powrotu mieli kozackie, Pelson chyba się w niej bujał. Nawet w na okładce (Od środka) Nigdy nie mów nigdy jest numer telefonu, jakby ktoś chciał zamówić. ;]

Dnia 06.09.2008 o 16:23, ..::leŚniak::.. napisał:

Ja pamiętam jak się nimi jarałem, tak jakoś z 5-6 lat temu, znałem chyba ich wszystkie
hity na pamięć ;D "Ruch*ł wszystko co wejdzie mu w drogę, nie odpuścił nawet starej ślepej
kozie"

Ja w ogóle rozkminiałem jak takie ciecie mogły się wybić. O.o Przecież NAS to takie masakryczne gówno że głowa boli. Same kawałki o byle czym, każdy by mógł taki badziew nagrać.

EDIT: Aha, mam jeszcze 3H - WuWuA ;D Masakra, jaka jakość badziewna. ;p Ale kozacko posłuchać takich kawałków starych. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 16:52, OriginalGangsta napisał:

No, to intro jest. ;p

Ta? Ja tam nie wiem, bo zawsze jej z wieży słuchałem ;D Ale to drugi track, to trochę dziwne miejsce jak na intro.
>Na klipie Powrotu mieli kozackie, Pelson chyba się w niej bujał. Nawet w na okładce (Od środka) Nigdy nie mów nigdy jest numer telefonu, jakby ktoś chciał zamówić. ;]
Ale to już chyba wyprzedane, wiem że kiedyś te bluzy były na kazmataz.pl, też miałem na nie ochotę, ale jakoś nie kupiłem.

Dnia 06.09.2008 o 16:52, OriginalGangsta napisał:

Ja w ogóle rozkminiałem jak takie ciecie mogły się wybić. O.o Przecież NAS to takie masakryczne gówno że głowa boli. Same kawałki o byle czym, każdy by mógł taki badziew nagrać.

Pamiętam, że kiedyś gdzie Liroy powiedział, że też nie rozumie ich sukcesu, ale widocznie się to ludziom podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować