Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

No dobra, sprawdziłem to. Refren - dno. Kaczor - jak na Kaczora to może być, u tego gościa to lubię tylko głos, chociaż na tym nowym klipie z Shellerem nieźle jechał. Gural - podoba mi się, może sobie wytnę jak kupię mixtape. Peja - tak se.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, po co te fury JPG? Normalnie shit jakich mało..., już pominę zajawkę Gurala z noszeniem metek...
Przynajmniej parę kawałków będzie grubych na mixtape Decksa ;] Nie martwię się o SnS, Ostrego i Mesa, bo wypadli jak dla mnie najlepiej i ich kawałki na bank będą kozackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:16, ..::leŚniak::.. napisał:

A kupuje ktoś limitowaną edycję Decksa? Do płyty dorzucają to samo na kasecie. Mnie tam
to w ogóle nie jara, drażni mnie jakość na kasecie, lubię czyste brzmienie.


Mam sentyment do kaset, ale na bank nie kupie edycji z kasetą, teraz już nie miałbym prawie gdzie tego odtwarzać :P Kurzyło by się tylko na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego numeru: najlepiej Kaczor, najgorzej Gural dla mnie. Peja nic nadzwyczajnego ale też nie jakoś tragicznie. Klip mi się też nie podoba a i bit średniawy strasznie :P jak widziałem nagrania ze studia to już mi się ten numer średnio podobał więc nie jestem zaskoczony. A nawet chyba wczoraj albo jeszcze wcześniej mówiłem Skywalkerowi, że na bank zrobią pierwszy klip do tego numeru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A nawet chyba wczoraj albo jeszcze wcześniej mówiłem Skywalkerowi,

Dnia 04.09.2008 o 17:15, don Scovrone napisał:

że na bank zrobią pierwszy klip do tego numeru :P


mówiłeś...

bit słaby, klip słaby, zwroty słabe, ale ja i tak jutro wpadam po płytkę ;) Dariusz ma najlepsze bity w Polsce, a to nimi najbardziej się jaram.

MastAlol: po co mi teledysk Mezokracji? Bo w tym kawałku jest przekozacki bit właśnie, a teledysku nie widziałem już chyba ze 4 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:44, Luque Skywalker napisał:

bit słaby, klip słaby, zwroty słabe, ale ja i tak jutro wpadam po płytkę ;) Dariusz ma
najlepsze bity w Polsce, a to nimi najbardziej się jaram.

Je tam, dla mnie Matheo robi najlepsze bity w Polsce, chociaż teraz to on tam w USA chyba urzęduje, z Game'em wiem że coś tam kminił. ^^ Takie tłuste sku****. ;p
A bity W OGÓLE to najlepsze robi DJ Premier. ;p Nie ma nikogo lepszego, czysty oldschool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 19:46, OriginalGangsta napisał:

Je tam, dla mnie Matheo robi najlepsze bity w Polsce, chociaż teraz to on tam w USA chyba
urzęduje, z Game''em wiem że coś tam kminił. ^^ Takie tłuste sku****. ;p
A bity W OGÓLE to najlepsze robi DJ Premier. ;p Nie ma nikogo lepszego, czysty oldschool.



Ja bardziej jaram się właśnie oldschoolowym samplowaniem niż bitami elektronicznymi.Tu przewagę ma Decks nad Matheo. W sumie to nawet próbowałem stworzyć bit el polako i po pół godziny zabawy wyszło coś takiego:

http://www.speedyshare.com/843733554.html

Same sample, bez syntezatorów, dlatego i efekt kiepski, ale jakby tak usiąść i pobawić się dłużej to wyszło by coś bardzo podobnego ;) No i na laptopie bit robiony xD

--------
http://nasza-klasa.pl/profile/131558/gallery/295

Ta dziewczyna w środku chodziła do mojego i Pabla liceum ;] wiosnę starsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja amerykańskiego rapu nie słucham, ale bity Premiera to mistrzostwo, ale nie mam porównania. Elektroniczne bity też mi pasują, ale nie wszystkie. W Polsce najlepsze moim zdaniem bity robi Waco, kiedyś DJ 600V, Decksa bity też mi się podobają,
Deszczu Strugi, Soina, Magiera, Emade, Matheo też ujdzie ale nie każdy, bo robione są tak jakby na jedno kopyto.
Jak np. El Polako zbyt ciekawego brzmienia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 20:26, Sekret Mnicha napisał:

Jak np. El Polako zbyt ciekawego brzmienia nie ma.

Właśnie te są kozackie, taki polsko-amerykański styl. ^^ Właśnie bity na Drewnianej Małpie albo El Polako mi się cholernie podobają, grube gówno.

Skywalker >
Łooo, ona jest z Legnicy? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:29, OriginalGangsta napisał:

Skywalker >
Łooo, ona jest z Legnicy? ^^


jest, jest :D ale zapewne studiuje w którymś z większych miast aktualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:34, don Scovrone napisał:

Jasne ^^

O proszę, to co ona robi w klipach z Poznania? ;p

Dnia 04.09.2008 o 20:34, don Scovrone napisał:

Chcesz namiary? ;-)

Daj tu w temacie, chyba każdy jest chętny? ;p

BTW: Pablo, w którym empiku kupujesz płytki z Rapem? Bo w tym w ferio to Rapowe płyty leżą na jednej półce z metalem, a Rapu tam jest tyle co kot napłakał. I chyba dostawy na ta półkę zatrzymały się daaawno temu, bo widziałem tam Ninja Commando 5 Nagłego Ataku Spawacza. xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w jednym i w drugim Empiku nasze płyty leżą z metalem :PP jak jest jakaś okazja to w Media Markcie, a to na necie szukam ;-) W empiku to w ogóle lipa bo wszystko droższe zarówno od neta jak i Media Marktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 20:43, don Scovrone napisał:

I w jednym i w drugim Empiku nasze płyty leżą z metalem :PP jak jest jakaś okazja to
w Media Markcie, a to na necie szukam ;-) W empiku to w ogóle lipa bo wszystko droższe
zarówno od neta jak i Media Marktu.

No właśnie dlatego już coraz rzadziej chodzę do łempiku, w MM są kozackie płytki (Greatest Hits Gang Starra, dwupłytowa) ale niektóre drogie jak cholera (Gang Starra - 79 zeta, 2Pacolypse Now - 60 zeta). Czasami można trafić na coś taniego, ale albo to mam, ale mnie nie interesi. ;p A jak coś, to gdzie zamawiać najlepiej? Bo ze sklepami z neta, to ja nie jestem za bardzo na bieżąco. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry sklep to www.fan.pl ja tam kupiłem ostatnio Nastukafszy i Stillmatic Nas''a za 9.90 :D Dużo wyprzedaży tam mają i praktycznie wszystko tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie to ogólnie ludzie z tego tematu mogą ci po odpowiadać :D

Ja albo na Merlinie jak są promocję (Fenomen - Outsider za 8 zł na przykład xD) albo po sklepach z Allegro szukam gdzie mają płytki które mnie interesują i w miarę przystępnych cenach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować